Wyniki wyszukiwania dla:

V Niedziela Zwykła 4 lutego 2024

1. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w rozbieraniu dekoracji świątecznej i sprzątaniu kościoła, szczególnie Bractwu Jana Tyranowskiego i naszym Paniom zakrystiankom: Eleonorze, Ewelinie i Monice.
2. Z racji I niedzieli miesiąca zachęcamy do pozostania na adorację Najświętszego Sakramentu. Podczas adoracji będziemy modlić się o pokój na świecie w intencjach naszej Ojczyzny oraz naszych rodzin.
3. W tygodniu adoracji Jezusa w Najświętszym Sakramencie od 8.30 do 18.00. Dodatkowo w czwartki adoracja w intencji kapłanów po Mszy wieczornej do godz. 21.00.
4. W sobotę 10 lutego z racji zbliżającego się Światowego Dnia Chorego zapraszamy osoby starsze i chore, które mogą przybyć do kościoła na Eucharystię o godz. 10.00, w czasie której będzie można przyjąć sakrament namaszczenia chorych.
5. Salezjański Wolontariat Misyjny oraz Park Edukacji Globalnej „Wioski Świata” przy ul. Tynieckiej 39 doinformowują, że nie prowadzą zbiórek publicznych po domach. Ostatnio na osiedlu grupa oszustów podszywała się pod tą organizację i wyłudzała pieniądze. Nie dajmy się oszukać!
6. Szkoła Podstawowa nr 30 w Krakowie (tan naprzeciw kościoła) rozpoczyna rekrutację dzieci do oddziału przedszkolnego oraz dwóch klas pierwszych: integracyjnej i ogólnodostępnej. 9 marca w sobotę i 20 marca w środę odbędą się dni otwarte szkoły. Szczegółowe informacje w gablocie i na stronie internetowej szkoły
7. Dziękujemy za Waszą życzliwość, ofiary i zapewniamy o modlitwie w Waszych intencjach.

W ostatnim czasie odeszli do Pana:
Śp. + Bolesław Sowa l.70
Śp. Krzysztof Koźbiał l. 67
Prośmy, aby Dobry Bóg uwolnił ich od wszelkiego zła i obdarzył wiecznym pokojem: Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
Kalendarz liturgiczny:
W środę 7 lutego – Bł. Piusa IX, Papieża
W czwartek 8 lutego – Św. Józefiny Bakhity, dziewicy
W sobote10 lutego – wspomnienie obowiązkowe św. Scholastyki, dziewicy


Podziel się tym wpisem: