Wyniki wyszukiwania dla:

III Niedziela Wielkanocna 14 kwietnia 2024

1. Dziś – trzecia niedziela Wielkanocy, a zarazem obchodzona jest jako Niedziela Biblijna. Przypomina nam ona, by zwrócić uwagę na Pismo Święte, najważniejszą księgę dla całego Kościoła i dla każdego z nas. Tej księgi nie może zabraknąć w żadnym domu. Nie może też nikomu zabraknąć czasu na jej czytanie.
2. W tą niedzielę Biblijną dziękujemy osobom, które przygotowują karteczki ze Słowem Życia, dziękujemy osobom, które angażują się w czytanie Słowa Bożego podczas Mszy Świętej, jak również osobom, które uczestniczą w spotkaniach grupy biblijnej „Żywe Słowo”, które odbywają się przy naszym kościele w każdy czwartek po Mszy Świętej wieczornej. Zachęcamy do uczestnictwa w tych spotkaniach.
3. Jutro w poniedziałek 15 kwietnia po wieczornej Mszy Świętej, około godz. 18.45, mężczyźni z „Bractwa Jana Tyranowskiego” zapraszają aby jak co miesiąc, przy trumnie Jana Tyranowskiego, odmówić różaniec w intencjach: beatyfikacji tego Sługi Bożego.
4. Dziękujemy za składane ofiary: na tacę, przesyłane na konto parafialne, Życzymy dobrego przeżycia Dnia Pańskiego i nadchodzącego tygodnia.


Podziel się tym wpisem: