Wyniki wyszukiwania dla:

I Niedziela Wielkiego Postu 26 lutego 2023

1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej. Droga Krzyżowa w naszym kościele odprawiana jest w każdy piątek Wielkiego Postu bezpośrednio po Mszy świętej o godzinie 8.00 i 18.00, a dla dzieci o 16.30. Gorzkie żale z kazaniami pasyjnymi w każdą niedzielę o 17.15.
2. W środę rozpoczniemy miesiąc marzec. Miesiąc poświęcony szczególnej czci świętemu Józefowi. Zachęcamy do wzywania wstawiennictw tego Patrona Doskonałego. Z tyłu kościoła można nabyć obrazki z modlitwą do św. Józefa.
3. W piątek, 3 marca w godzinach przedpołudniowych odwiedzimy chorych. Spowiedź dla dzieci od godziny 16.00, a o godz. 16.30 droga krzyżowa dla dzieci. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z sakramentu pokuty.
4. W sobotę 4 marca z racji I soboty miesiąca Grupa modlitewna Ain Karim zaprasza na różaniec wynagradzający za grzechy, który będzie odmawiany po Mszy Świętej o godzinie 8.00 przy ołtarzu adoracji.
5. Zmiana tajemnic Żywego Różańca w niedzielę 5 marca po Mszy Świętej o godz. 8.30.
6. Także w przyszłą niedzielę która będzie II Wielkiego Postu w kościołach przeprowadzana będzie zbiórka pieniędzy na pomoc misjom.
7. Również w przyszłą niedzielę młodzież z naszej parafii przygotowująca się do wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie będzie rozprowadzać po każdej Mszy św. ciasto. Prosząc jednocześnie o wsparcie finansowe na wyjazd.
8. Bractwo Jana Tyranowskiego zaprasza mężczyzn na krótki, weekendowy wyjazd rekolekcyjny w dniach 10-12 marca do Szczyrku. Gwarantowane jest duchowe wzmocnienie w salezjańskim ośrodku. Ze względu na rezerwację miejsc, prosimy zainteresowanych o szybkie decyzje. W zakrystii oraz na stronie internetowej i Facebooku parafii można uzyskać kontakt do organizatorów, aby się zapisać i otrzymać więcej szczegółów.
9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

Ogłoszenie zewnętrzne:
10. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 w Krakowie zaprasza dzieci do oddziału zerowego i klas pierwszych: ogólnodostępnej i integracyjnej
11. Dyrekcja Samorządowego Przedszkola nr 67 przy ulicy Skwerowej 3 i przy ul. Praskiej 52 zaprasza rodziców do zapisywania swoich dzieci oraz na zorganizowany dzień otwarty połączony z promocją przedszkola: 21. lutego na ul. Skwerową 3 i 23. lutego na ul. Praską 52 w godzinach 16:30-18:00. Więcej informacji na plakatach i ulotkach z tyłu kościoła.

12. Dziękuję za wszelkie ofiary składane na rzecz naszej świątyni.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej:
Śp. Witolda Cęckiewicza lat 98
Śp. Stanisławę Polak l. 89
Polecajmy go zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…


Podziel się tym wpisem: