Wyniki wyszukiwania dla:

XXXII Niedziela Zwykła 12 listopada 2023

1. Za polecanych w wypominkach przez cały listopad jest sprawowana wieczorna Eucharystia i codziennie odmawiany różaniec o 17.30.
2. W środę 15 listopada, po wieczornej Mszy świętej, około 18.40 mężczyźni z „Bractwa Jana Tyranowskiego” zapraszają aby jak co miesiąc w kościele przy trumnie Jana Tyranowskiego, odmówić różaniec w intencjach: beatyfikacji tego Sługi Bożego.
3. W przyszłą niedzielę 19 listopada, w naszej Parafii podczas Mszy św. będziemy mogli wysłuchać świadectw braci ze Wspólnoty Cenacolo, [Czenakolo], która pomaga pogubionym życiowo ludziom wyjść z różnego rodzaju uzależnień i odzyskać na nowo sens i radość życia.
4. Także w przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Dzień Ubogich. W tym dniu zostanie przeprowadzona specjalna zbiórka przeznaczona w połowie na działalność zespołu charytatywnego w naszej parafii a w połowie na organizację wydarzeń Światowych Dni Ubogich na poziomie diecezjalnym w Krakowie.

Ogłoszenie zewnętrzne
5. Przez najbliższe dwa tygodnie (od 13 do 24.11.2023 r.) w Gabinetach Medycznych na przeciwko Kościoła (ul. Konfederacka 11), będą przeprowadzane BEZPŁATNE badania dla osób z cukrzycą w kierunku zespołu stopy cukrzycowej. Szczegóły o całej akcji i możliwości rejestracji – na plakacie.
6. Dziękujemy za życzliwość i wszelkie ofiary składane na rzecz naszej świątyni.

Kalendarz liturgiczny tygodnia
W piątek, 17 listopada – wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
W sobotę, 18 listopada – wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy


Podziel się tym wpisem: