Wyniki wyszukiwania dla:

XXXI Niedziela Zwykła 31 października 2021

1. Bóg zapłać wszystkim, którzy w ubiegłą niedzielę wsparli dzieło misyjne Kościoła.
2. Dziś ostatnia niedziela października. Pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich żyjących i zmarłych fundatorach, ofiarodawcach i budowniczych naszego kościoła.
3. Dziś ostatnie nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30. Od poniedziałku, 1 listopada zapraszamy również codziennie o 17.30 na różaniec z wypominkami.
4. Jutro uroczystość Wszystkich Świętych, Msze Święte jak w każdą niedzielę.
5. We wtorek, 2 listopada, wspominamy Wszystkich Wiernych Zmarłych. Pamiętajmy o modlitwie w intencji tych którzy poprzedzili nas do wieczności, prośmy dla nich o Miłosierdzie Boże. Odpust zupełny za zmarłych może zyskać, ten kto od południa 1 listopada do północy Dnia Zadusznego – nawiedzi kościół i odmówi modlitwę Ojcze nasz i Wierzę; przystąpi do komunii św. pomodli się na intencje Ojca Świętego i wyrzeknie się przywiązania do grzechu.
6. Ten sam odpust można zyskać nawiedzających cmentarz i modlących się za zmarłych przez poszczególne osiem dni, zwykle ustanowiony był ten odpust jedynie od 1 do 8 listopada, w tym roku może być przeniesiony na inne osiem dni listopada. Dni te, dowolnie wybrane przez poszczególnych wiernych mogą być od siebie oddzielone.
Odpust ten należy ofiarować za dusze w czyśćcu cierpiące.
7. Z tyłu kościoła są wystawione kartki na tegoroczne wypominki. Prosimy o czytelne i w miarę zwięzłe wypełnianie wypominek. Wypominki można przynosić do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
8. We wtorek Dzień Zaduszny, 2 listopada kancelaria parafialna będzie nieczynna.
9. W czwartek, 4 listopada ks. Karol Nadratowski, który od 1 października rozpoczął posługę w naszej parafii obchodzi swoje imieniny. Otoczmy solenizanta naszą modlitwą.
10. W piątek przypada I piątek miesiąca. W godzinach przedpołudniowych odwiedzimy chorych. Spowiedź dla dzieci od godziny 16.00 a o 16.30 Msza Święta dla dzieci. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z sakramentu pokuty.
11. W sobotę, 6 listopada z racji I soboty miesiąca Grupa modlitewna Ain Karim zaprasza na różaniec wynagradzający za grzechy, który będzie odmawiany po Mszy Świętej o godzinie 8.00 przy ołtarzu adoracji.
12. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na potrzeby i inwestycje w naszej świątyni.
13. Także w przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Różańca po Mszy Świętej o 8.30
14. Składamy serdeczne podziękowania za składane ofiary na rzecz naszej świątyni.

Kalendarz liturgiczny
W poniedziałek, 1 listopada – Uroczystość Wszystkich świętych.
We wtorek, 2 listopada – Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych
W czwartek, 4 listopada– wspomnienie Św. Karola Boromeusza, biskupa

 


Podziel się tym wpisem: