Wyniki wyszukiwania dla:

XXXI Niedziela Zwykła 30 października 2022

1. Składamy serdeczne podziękowania za złożone ofiary na misje.  Bóg zapłać wszystkim, którzy wsparli dzieło misyjne  w ubiegłą niedzielę .

2. Dziś ostatnia niedziela października. Pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich żyjących i zmarłych fundatorach, ofiarodawcach i budowniczych naszego kościoła.
3. Jutro ostatnie nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30. Dziękujemy wszystkim, którzy przez cały miesiąc gromadzili się na wspólnej modlitwie. Od wtorku, 1 listopada zapraszamy również codziennie o 17.30 na różaniec z wypominkami.
4. We wtorek uroczystość Wszystkich Świętych, Msze Święte jak w każdą niedzielę.
5. W środę, 2 listopada, wspominamy Wszystkich Wiernych Zmarłych. Pamiętajmy o modlitwie w intencji tych którzy poprzedzili nas do wieczności, prośmy dla nich o Miłosierdzie Boże. Odpust zupełny za zmarłych może zyskać, ten kto od południa 1 listopada do północy Dnia Zadusznego – nawiedzi kościół i odmówi modlitwę Ojcze nasz i Wierzę; przystąpi do komunii św. pomodli się na intencje Ojca Świętego i wyrzeknie się przywiązania do grzechu.
6. Ten sam odpust można zyskać od 1 do 8 listopada nawiedzających cmentarz i modlących się za zmarłych Odpust ten należy ofiarować za dusze w czyśćcu cierpiące.
7. Z tyłu kościoła są wystawione kartki na tegoroczne wypominki. Prosimy o czytelne i w miarę zwięzłe wypełnianie wypominek. Wypominki można przynosić do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
8. W piątek przypada I piątek miesiąca. W godzinach przedpołudniowych odwiedzimy chorych. Spowiedź dla dzieci od godziny 16.00 a o 16.30 Msza Święta dla dzieci. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z sakramentu pokuty.
9. W sobotę, 5 listopada z racji I soboty miesiąca Grupa modlitewna Ain Karim zaprasza na różaniec wynagradzający za grzechy, który będzie odmawiany po Mszy Świętej o godzinie 8.00 przy ołtarzu adoracji.
10. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na potrzeby i inwestycje w naszej świątyni.
11. Także w przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Różańca po Mszy Świętej o 8.30
12. Składamy serdeczne podziękowania za składane ofiary na rzecz naszej świątyni.

Kalendarz liturgiczny
We wtorek, 1 listopada – Uroczystość Wszystkich świętych.
W środę, 2 listopada – Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych
W piątek, 4 listopada– wspomnienie Św. Karola Boromeusza, biskupa


Podziel się tym wpisem: