Wyniki wyszukiwania dla:

XXVIII Niedziela Zwykła 9 października 2022

1. Dziękujemy wszystkim, którzy wczoraj wzięli udział w pielgrzymce śladami Karola Wojtyły do Łagiewnik.
2. Bardzo serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, który odmawiamy o godzinie 17.30.
3. Natomiast w sobotę 15 października, mężczyźni z „Bractwa Jana Tyranowskiego” zapraszają, na różaniec wyjątkowo o 17.15, aby jak co miesiąc w kościele przy trumnie Jana Tyranowskiego, modlić się o beatyfikację tego Sługi Bożego oraz o dary Ducha Świętego potrzebne dla mężczyzn.
4. W przyszłą niedzielę, 16 października, będziemy przeżywać Dzień Papieski. W tym dniu, po każdej Mszy św. zbierane będą ofiary na fundusz stypendialny dla młodzieży.
5. Informujemy, że dziś w Rzymie zostanie (został) ogłoszony świętym, salezjanin Artemides Zatti – brat zakonny, który opiekował się chorymi w Argentynie. Z tyłu kościoła są foldery z jego krótkim życiorysem i modlitwą przez jego przyczynę – zachęcamy do zabrania.
6. Z tyłu kościoła także są wystawione kartki na tegoroczne wypominki. Kartki żółte są tylko na wypominki roczne, a białe na listopadowe. Prosimy o czytelne i w miarę zwięzłe wypełnianie wypominek. Wypominki można przynosić do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
7. Informujemy, że przyjmujemy już intencje mszalne na rok 2023. Mszę święte można zamawiać po każdej Mszy św. w zakrystii lub w godzinach urzędowania kancelarii.
8. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na rzecz naszej świątyni. Bóg zapłać.

Ostatnio pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej:
Śp. Andrzej Radoń lat 81
Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie.

Kalendarz liturgiczny tygodnia
W czwartek, 13 października – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana
W sobotę, 15 października – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

 


Podziel się tym wpisem: