Wyniki wyszukiwania dla:

XXVI Niedziela Zwykła 25 września 2022

1. W sobotę rozpoczynamy miesiąc maryjny październik. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które będą odprawiane w dni powszednie i niedziele i o godzinie 17.30. Wyjątkowo w przyszłą niedzielę , 2 października nabożeństwo różańcowe będzie o godzinie 17.00.
2. W pierwszą sobotę miesiąca 1 października, grupa modlitewna Ain Karim zaprasza na różaniec wynagradzający za grzechy, który będzie odmawiany po Mszy Świętej o godzinie 8.00.
3. Zmiana tajemnic Żywego Różańca będzie po Mszy Świętej o godz. 8.30.
4. Młodzież klas ósmych przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami zapraszamy w niedziele 2 października na Mszę świętą o godzinie 10.00. a bezpośrednio po niej na spotkanie z ks. Janem.
5. XVIII Pielgrzymkę Śladami Karola Wojtyły Robotnika, rozpoczniemy w sobotę 8 października o godzinie 9.30. w naszym kościele. Następnie przejdziemy ulicami: Płaskiego, Różaną, Tyniecką, Szwedzką, Twardowskiego, aż do kamieniołomu na Zakrzówku, tam będzie nabożeństwo drogi krzyżowej i krótki postój. Potem udamy się w dalszą drogę ulicami: Wyłom, Norymberską, Zbrojarzy, aż dojdziemy do Centrum Jana Pawła II. Tam o godzinie 14.00. zostanie odprawiona Msza święta, a po niej odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia. Wszystkich parafian i gości serdecznie zapraszamy do udziału w tej pielgrzymce.
6. Parafialny chór im bł. ks. Józefa Kowalskiego, ogłasza nabór. Pani dyrygent zaprasza chętnych na krótką rozmowę 15 minut przed próbami, która będą w każdą środę o godzinie 19.00 w podziemiach naszego kościoła.
7. Kręgi Rodzin Domowego Kościoła zapraszają na całodniowy wyjazd do Wiślicy w sobotę 1 października. W programie Eucharystia, zwiedzanie kolegiaty, domu Długosza. Po obiedzie, udamy się spacer do tężni solankowej w Busku Zdroju. Szczegóły na stronie internetowej naszej parafii i gablocie przed kościołem.
8. Informujemy, że już od przyszłej niedzieli będzie można zamawiać intencje na nowy 2023 rok. Można to zrobić po każdej Mszy Świętej lub w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
9. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby i inwestycje w naszej świątyni. Dziękujemy za wszelkie ofiary. Wszystkim życzmy Bożego błogosławieństwa w nowym tygodniu.

W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej:
Śp., Ryszarda Wilkosza lat 92.
Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.

Kalendarz liturgiczny
Wtorek, 27 września – wspomnienie Św. Wincentego a Paulo – kapłana
Środa, 28 września – wspomnienie św. Wacława, męczennika
Czwartek, 29 września – święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała
Piątek, 30 września – wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła
Sobotę, 1 października – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła

 


Podziel się tym wpisem: