Wyniki wyszukiwania dla:

XXVI Niedziela Zwykła 1 października 2023

1. Z racji I niedzieli miesiąca zachęcamy do pozostania na adorację Najświętszego Sakramentu. W tygodniu zapraszamy do prywatnej adoracji Jezusa w Najświętszym Sakramencie w naszym kościele, codziennie od 8.30 do 18.00. W czwartki adoracja po Mszy świętej wieczornej do godz. 21.00.
1. Bardzo serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które w tygodniu odprawiamy o godzinie 17.30.
2. W piątek przypada I piątek miesiąca. W godzinach przedpołudniowych odwiedzimy chorych. Spowiedź dla dzieci od godziny 16.00, a o godz. 16.30 Msza Święta dla dzieci. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z sakramentu pokuty.
3. W pierwszą sobotę miesiąca 7 października, grupa modlitewna Ain Karim zaprasza na różaniec wynagradzający za grzechy, który będzie odmawiany po Mszy Świętej o godzinie 8.00.
4. Natomiast w przyszłą niedzielę, 8 października o 17.00 będzie specjalne nabożeństwo różańcowe połączone z procesją do pięciu ołtarzy.
5. Zapraszamy na XIX Pielgrzymkę śladami Karola Wojtyły robotnika. Pielgrzymka rozpocznie się o 9.00 w sobotę 14 października. Przejdziemy ulicami: Płaskiego, Różaną, Tyniecką, Szwedzką, Twardowskiego, aż do kamieniołomu na Zakrzówku, tam będzie nabożeństwo drogi krzyżowej i krótki postój. Potem udamy się w dalszą drogę ulicami: Wyłom, Norymberską, Zbrojarzy, aż dojdziemy do Centrum Jana Pawła II. Tam o godzinie 14.00. zostanie odprawiona Msza święta, a po niej odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia. Wszystkich parafian i gości serdecznie zapraszamy do udziału w tej pielgrzymce.
6. Wszystkich zapewniamy o naszej wdzięczności i pamięci w modlitwie.

Kalendarz liturgiczny tygodnia
W poniedziałek, 2 października – wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów
W środę , 4 października – wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu,
W czwartek, 5 października – wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
W sobotę, 7 października – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

 


Podziel się tym wpisem: