Wyniki wyszukiwania dla:

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 24 września 2023

1. W przyszłą niedzielę,1 października rozpoczynamy maryjny miesiąc październik. Bardzo serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, tak w niedziele jak i w dni powszednie o godzinie 17.30.
2. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na potrzeby i inwestycje w naszej świątyni. Także w przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Różańca po Mszy Świętej o 8.30.
3. Zapraszamy na XIX Pielgrzymkę śladami Karola Wojtyły robotnika. Pielgrzymka odbędzie się w sobotę, 14 października, wyruszymy z naszego kościoła parafialnego po godzinie 9.00. Po dojściu do sanktuarium Jana Pawła II na Łagiewnikach będzie uroczystą Eucharystię o godz. 14:00
4. Przyjmujemy intencja na nowy rok. Intencje można zamawiać po mszach św. w zakrystii lub w godzinach urzędowania kancelarii.
5. Saltrom i Salezjanie z Różanej 5 zapraszają w ramach prowadzonej świetlicy dla dzieci i oratorium dla młodzieży do uczestnictwa w zajęciach. Świetlica otwarta jest codziennie dla dzieci od I klasy wzwyż od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.30 do 18.00. Młodzież ponadto w czwartki i piątki do 20.00. W Saltromie wychowawcy służą pomocą w odrabianiu lekcji, są też bezpłatne korepetycje i każdego dnia inne a zarazem ciekawe zajęcia tematyczne. (Więcej informacji w Saltromie i pod numerem tel. 12/2693000).
6. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na rzecz naszej świątyni. Życzmy Bożego błogosławieństwa w nadchodzącym nowym tygodniu.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej:
Śp. Siostra serafitka Maria Janczy l. 90
Śp. Maria Lisińska l. 93

Polecajmy zmarłych Bożemu miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…

Kalendarz liturgiczny
We wtorek, 26 września – wspomnienie św. Damiana, Kosmy, męczenników
W środę, 27 września – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera
W czwartek, 28 września – wspomnienie św. Wacława, męczennika
W piątek, 29 września – święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała
W sobotę, 30 września – wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła


Podziel się tym wpisem: