Wyniki wyszukiwania dla:

XXIX Niedziela Zwykła 17 października 2021

1. Bardzo serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, tak w niedziele jak i w dni powszednie o godzinie 17.30. Zachęcajmy w swoich rodzinach dzieci i młodzież do odmawiania różańca.
2. W tygodniu zapraszamy do prywatnej adoracji Jezusa w Najświętszym Sakramencie, codziennie od 8.30 do 18.00. W czwartki adoracja jest do godz. 21.00. Ta wieczorna czwartkowa adoracja jest w intencji kapłanów.
3. Trwamy w nowennie przed uroczystością Św. Jana Pawła II, którą obchodzić będziemy 22 października, nowennę odprawiamy podczas różańca.
4. Dziś, jak w każdą III niedzielę miesiąca można złożyć ofiarę na potrzebujących objętych pomocą naszej grupy charytatywnej. Datki na ten cel prosimy wrzucać do skarbonki św. Antoniego.
5. Z tyłu kościoła są wystawione kartki na tegoroczne wypominki. Kartki żółte są tylko na wypominki roczne, a białe na listopadowe. Prosimy o czytelne i w miarę zwięzłe wypełnianie wypominek. Wypominki można przynosić do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
6. We wtorek, 19 października będziemy obchodzić Narodowy Dzień Pamięci Duchownych Niezłomnych – pamiętajmy w tym dniu o kapłanach, którzy oddali życie za Ojczyznę.
7. W przyszłą niedzielę, 24 października będziemy obchodzić Światowy Dzień Misyjny. W tym dniu odbędzie się zbiórka ofiar przeznaczona na Papieskie Dzieła misyjne.
8. Także w przyszłą niedzielę, 24 października na Mszę Świętą o godzinie 10.00 zapraszamy młodzież klas VII-ych. Po Mszy Świętej w kaplicy Matki Bożej odbędzie się spotkanie z Ks. Janem dotyczące przygotowania do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
9. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na rzecz naszej świątyni. Bóg zapłać.
.

Ostatnio pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej:
Śp. Annę Pilarczyk lat 80
Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie.

Kalendarz liturgiczny
W poniedziałek, 18 października – święto Św. Łukasza, ewangelisty
We wtorek, 19 października – Narodowy Dzień Pamięci Duchownych Niezłomnych
W środę, 20 października – uroczystość św. Jana Kantego, kapłana, głównego patrona naszej diecezji
W piątek, 22 października – wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża


Podziel się tym wpisem: