Wyniki wyszukiwania dla:

XXIV Niedziela Zwykła 11 września 2022

1. Od dziś przeżywamy Tydzień Wychowania, módlmy się w intencji rodziców, dzieci, młodzieży i wychowawców oraz nauczycieli przez wstawiennictwo Jana Bosko – świętego wychowawcy młodzieży.
2. W tygodniu adoracja Najświętszego Sakramentu w naszym kościele, codziennie od 8.30 do 18.00. W czwartki adoracja jest do godz. 21.00.
3. W czwartek 15 września, po wieczornej Mszy Świętej około godz. 19.00, mężczyźni z „Bractwa Jana Tyranowskiego” zapraszają wszystkich (szczególnie mężczyzn), aby jak co miesiąc w kościele przy trumnie Jana Tyranowskiego, odmówić różaniec w intencjach: beatyfikacji tego Sługi Bożego oraz o dary Ducha Świętego potrzebne dla mężczyzn.
4. W piątek, 16 września po Mszy Świętej wieczornej o 18.00 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci klas III, które w przyszłym roku w maju mają przystąpić do I Komunii Świętej. Spotkanie odbędzie się w kościele.
5. W przyszłą niedzielę, 18 września będziemy obchodzić Uroczystość odpustową ku czci patrona naszej parafii św. Stanisława Kostki. Msza święta odpustowa o 11.30. Zapraszamy.
6. Do uroczystości odpustowej będziemy przygotowywać się poprzez modlitwę za wstawiennictwem patrona naszej parafii, którą będziemy zanosić na zakończenie codziennej adoracji o 17.40.
7. Parafialny chór im bł. ks. Józefa Kowalskiego, po przerwie wakacyjnej wznawia próby, we środy o godz. 19.00 w podziemiach naszego kościoła. Jest to jubileuszowy rok 20 lat pracy artystycznej zespołu. Z tej okazji Chór ogłasza wrześniowy nabór. Wszystkich chętnych, by śpiewać na chwałę Bożą w towarzystwie prawdziwych przyjaciół, Pani Dyrygent zaprasza, w każdą środę września na 15 minut przed próbą na rozmowę w salce w podziemiach kościoła.
8. Dziękujemy za wszelkie ofiary i zapewniamy o codziennej pamięci modlitewnej.

Ostatnio pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej:
Śp. Jerzego Marcinka l. 81
Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie.

Kalendarz liturgiczny tygodnia
We wtorek, 13 września – Święty Jan Chryzostom biskup i doktor Kościoła;
W środę, 14 września – święto Podwyższenia Krzyża Świętego
W czwartek, 15 września – wspomnienie NMP Bolesnej
W piątek, 16 września – wspomnienie św. męczenników: Korneliusza, papieża i Cyryla, biskupa


Podziel się tym wpisem: