Wyniki wyszukiwania dla:

XXIII Niedziela zwykła 4 września 2022

1. Z racji I niedzieli miesiąca zachęcamy do pozostania na adorację Najświętszego Sakramentu.
2. W tygodniu zapraszamy do prywatnej adoracji Jezusa w Najświętszym Sakramencie w naszym kościele, codziennie od 8.30 do 18.00. W czwartki adoracja po Mszy świętej wieczornej do godz. 21.00. Ta wieczorna czwartkowa adoracja jest w intencji kapłanów. Wyrażamy wielką wdzięczność osobom, które podejmują się takiej inicjatywy modlitewnej i serdecznie zapraszamy do modlitwy.
3. Informujemy, że uroczystość odpustowa patrona naszej parafii – św. Stanisława Kostki – odbędzie się za dwa tygodnie – w niedzielę 18 września.
4. W każdy czwartek po wieczornej Mszy świętej spotyka się w salce na plebanii grupa biblijna. Gorąco polecamy i zapraszamy do uczestnictwa, szczególnie tych co chcą zacząć lub pogłębić swoją lekturę Biblii.
5. Serdecznie zapraszamy chłopców, którzy chcą służyć przy ołtarzu i czytać Słowo Boże, do dołączenia do grona Liturgicznej Służby. Prosimy o zgłaszanie się po Mszach św. w zakrystii u ks. Franciszka.
6. W naszej parafii spotykają się kręgi rodzin. Spotkania odbywają się w małych grupach (zwanych kręgami). Każdy krąg to od 4 do 6 par małżeńskich. Spotkania obywają się jeden raz w miesiącu by: budować wspólnotę ludzi wierzących, wspólnie modlić się, formować się – czyli poznawać i pogłębiać prawdy wiary, wprowadzać w życie praktyki religijne, zgłębiać tematy dotyczące jedności małżeńskiej i rodzinnej. Wszystkich zainteresowanych i chętnych taka formacją prosimy o kontakt z ks. Tomaszem
7. Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XXX Jubileuszowej Pielgrzymce Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Sanktuarium Pasyjno-Maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej, która odbędzie się w niedzielę, 11 września 2022 r. w godzinach od 9.00 do 16.00. Szczegóły w gablocie przed kościołem.
8. Dziękujemy za składane ofiary na rzecz naszej świątyni. Wszystkich zapewniamy o naszej pamięci w modlitwie i życzymy obfitości Bożych darów w rozpoczynającym się tygodniu nauki i pracy.

Kalendarz liturgiczny tygodnia
W środę, 7 września – wspomnienie dowolne św. Melchiora Grodzieckiego, prezbitera i męczennika
W czwartek, 8 września – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
W piątek, 9 września – wspomnienie dowolne bł. Anieli Salawy, dziewicy


Podziel się tym wpisem: