Wyniki wyszukiwania dla:

XXII Niedziela Zwykła 28 sierpnia 2022

1. Serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej witamy ks. Zdzisława Wronę, który przez naszego przełożonego został skierowany do pracy duszpasterskiej na krakowskie Dębniki. Życzymy mu wielu łask Bożych, i opieki Wspomożycielki w kapłańskiej i salezjańskiej posłudze.
2. W czwartek przypada 83. rocznica wybuchu II wojny światowej. Naszą powinnością jest pamiętać o poległych w obronie Ojczyzny na frontach i w obozach. Prośmy Pana, aby ofiara ich życia nie była daremna.
3. W czwartek, 1 września, dzieci i młodzież rozpoczynają nowy rok szkolny. Msza Święta w intencji dzieci i nauczycieli ze szkoły podstawowej nr 110 będzie sprawowana o godz. 8.00, a o godz. 10-tej będzie Msza święta dla dzieci i nauczycieli ze szkoły dla szkoły nr 30.
4. W piątek przypada I piątek miesiąca. W godzinach przedpołudniowych odwiedzimy chorych. Spowiedź dla dzieci od godziny 16.00 a o 16.30 Msza Święta dla dzieci. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z sakramentu pokuty, aby z czystym sercem rozpocząć nowy rok szkolny i katechetyczny.
5. W sobotę, 3 września z racji I soboty miesiąca Grupa modlitewna Ain Karim zaprasza na różaniec wynagradzający za grzechy, który będzie odmawiany po Mszy Świętej o godzinie 8.00 przy ołtarzu adoracji.
6. Od września kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki od 10-12 i od 16-18; w czwartki od 16-18; w piątki od 10-12 i od 16-18, w I piątki miesiąca od 10-12.
7. Od przyszłej niedzieli wracamy do zwykłego rozkładu niedzielnych Eucharystii. Nie będzie Mszy świętej o godzinie 20.00, będzie natomiast o godzinie 13.00.
8. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na potrzeby i inwestycje w naszej świątyni.
9. Także w przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Różańca po Mszy Świętej o 8.30
10. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na rzecz naszej świątyni. Życzmy Bożego błogosławieństwa w nadchodzącym nowym tygodniu

W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej:
Śp. Marię Miodek, lat 74

Polecajmy zmarłych Bożemu miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…

Kalendarz liturgiczny
W poniedziałek, 29 sierpnia – męczeństwo Św. Jana Chrzciciela, wspomnienie obowiązkowe
W czwartek, 1 września – wspomnienie Bł. Bronisławy, dziewicy
W sobotę, 3 września – wspomnienie Św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła


Podziel się tym wpisem: