Wyniki wyszukiwania dla:

XIV Niedziela Zwykła 17 września 2023

1. Dzisiaj przeżywamy zewnętrzną Uroczystość św. Stanisława Kostki – patrona naszej parafii. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości. Ojcu Dariuszowi, za przyjęcie zaproszenia i wygłoszenie homilii z tej okazji.
2. Dziś na mszy św. o 10.00 poświęcimy nowy ołtarz dedykowany św. Stanisławowi Kostce, zachęcamy do zabrania pamiątkowego obrazka z tej okazji, a po mszy świętej zapraszamy wszystkich na poczęstunek do pomieszczeń pod kościołem.
3. Dziś można złożyć ofiarę na potrzebujących, objętych opieką naszej grupy charytatywnej. Datki na ten cel prosimy wrzucać do skarbonki św. Antoniego.
4. Jutro w poniedziałek, 18 września po Mszy Świętej wieczornej o 18.00 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci klas III, które w przyszłym roku w maju mają przystąpić do I Komunii Świętej. Spotkanie odbędzie się w kościele.
5. W najbliższą niedzielę, 24 września na msze św. o godz. 10.00 zapraszamy młodzież klas VIII przygotowującą się do bierzmowania i ich rodziców. Po mszy św. spotkanie w kaplicy Matki Bożej
6. Zachęcamy, by pogłębiać swoją wiarę czytając czasopisma katolickie. Polecamy szczególnie nowy numer Gościa Niedzielnego oraz Niedzieli.
7. Składamy serdeczne podziękowania za waszą obecność, modlitwę i składane ofiary. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Kalendarz liturgiczny
W wtorek, 19 września – wspomnienie św. Januarego, biskupa i męczennika
W środę, 20 września – wspomnienie św. Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy, męczenników
W czwartek, 21 września – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
W piątek, 22 września – wspomnienie Bernardyny Jabłońskiej, Dziewicy
W sobotę, 23 września – wspomnienie św. Pio z Piertelciny, kapłana

 


Podziel się tym wpisem: