Wyniki wyszukiwania dla:

XIII Niedziela Zwykła 26 czerwca 2022

1. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w oktawie Bożego Ciała w naszym kościele jak również w czwartek w procesji eucharystyczne przy ośrodku duszpasterskim na ul. Tynieckiej 39. Dziękujemy Paniom, które nosiły figurę Matki Bożej jak i chorągwie, Panom i służbie liturgicznej za posługę w czasie procesji.
2. Dziś harcerze Szczepu ZHP „Zielone Słońce” (działającego przy Ośrodku dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących przy ul. Tynieckiej 6) będą zbierali do puszek datki na sfinansowanie wyjazdu na obóz harcerski nad morzem dla najuboższych harcerzy z Ośrodka
3. W środę uroczystość św. Piotra i Pawła. Msza święta w kaplicy na ul. Madalińskiego o godz. 9.00.
4. W czwartek 30 czerwca – ostatnie nabożeństwo czerwcowe o 17.30. Także w czwartek po wieczornej Mszy Świętej adoracja do 21.00 w intencji kapłanów. W czasie wakacji tej adoracji nie będzie. Dziękujemy wszystkim, którzy byli obecni i modlili się na tej adoracji w intencji kapłanów.
5. W czasie wakacji kancelaria parafialna czynna będzie we wtorki i piątki, rano od 8.30 do 9.00 i po wieczornej Mszy Św. od 18.30 do 19.00.
6. W piątek 1 lipca przypada I piątek miesiąca. Spowiadamy na każdej Mszy Św. Nie będzie Eucharystii dla dzieci o 16.30.
7. W sobotę 2 lipca – z racji I soboty miesiąca – Grupa modlitewna Ain Karim zaprasza na różaniec wynagradzający za grzechy, który będzie odmawiany po Mszy Świętej o godzinie 8.00 przy ołtarzu adoracji.
8. Wydawnictwo Biały Kruk zaprasza w najbliższą sobotę, 2 lipca, do Kalwarii Zebrzydowskiej na uroczystość poświęconą jubileuszowi 80. urodzin Adama Bujaka oraz 75 rocznicę urodzin prof. Wojciecha Roszkowskiego. Spotkanie odbędzie się w Klasztorze Ojców Bernardynów, w auli Św. Jan Pawła II przy Bernardyńskiej 46. Podczas wydarzenia odbędzie się także kiermasz książek Białego Kruka. Wydarzenie rozpocznie się mszą świętą w intencji jubilatów o godzinie 15.00 w Bazylice Matki Bożej Anielskiej. Zaproszenia do odebrania w zakrystii.
9. Od przyszłej niedzieli w naszym kościele obowiązywać będzie wakacyjny rozkład Mszy świętych: zamiast Eucharystii o godz. 13.00, będzie Msza św. o godz. 20.00.
10. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy Św. o godz. 8.30.
11. Dziękujemy za Waszą obecność, modlitwę i złożone ofiary na nasz kościół.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej:
Śp. Teresa Gawęda l. 82
Śp. Danuta Mach l. 74
Polecajmy zmarłych Bożemu miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…

Kalendarz liturgiczny
We wtorek, 28 czerwca – wspomnienie Św. Ireneusza biskupa i męczennika.
W środę, 29 czerwca – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

 


Podziel się tym wpisem: