Wyniki wyszukiwania dla:

XIII Niedziela Zwykła 2 lipca 2023

1. Z racji I niedzieli miesiąca zachęcamy do pozostania na adorację Najświętszego Sakramentu. Podczas adoracji będziemy prosić Boga o opiekę Bożą podczas wakacyjnego wypoczynku szczególnie dla dzieci i młodzieży.
2. Trwają wakacje, wybieramy różne formy wypoczynku. Dla nas, uczniów Chrystusa, najważniejsza jest niedzielna Eucharystia. Przypominamy, aby tak zaplanować czas urlopu, wypoczynku, aby nie zapomnieć o niedzielnej Eucharystii, która jest sercem naszego życia duchowego.
3. Od dzisiaj w niedziele lipca i sierpnia w naszym kościele nie będzie Eucharystii o 13.00, będzie natomiast o godzinie 20.00.
4. W czasie wakacji kancelaria parafialna czynna będzie we wtorki i piątki, rano od 8.30 do 9.00 i po wieczornej Mszy Św. od 18.30 do 19.00.
5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
6. Dziękuję za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła. Szczególnie na nowy ołtarz, który jest prawie już jest gotowy. Dziękujemy księżom Kruczkom: Leszkowi i Robertowi za wykonanie tego dzieła. Poświęcenie nowego ołtarza planujemy dokonać w czasie odpustu 17 września. Bóg zapłać wszystkim za każdy grosz złożony na ten cel.

Kalendarz liturgiczny
W poniedziałek, 3 lipca – święto św. Tomasza Apostoła
W środę, 5 lipca Św. Marii Goretti – dziewicy i męczennicy
W czwartek, 6 lipca – wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
W sobotę, 8 lipca – wspomnienie Św. Jana z Dukli, kapłana

 


Podziel się tym wpisem: