Wyniki wyszukiwania dla:

XI Niedziela Zwykła 18 czerwca 2023

1. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w oktawie Bożego Ciała w naszym kościele jak również w czwartek w procesji eucharystyczne przy ośrodku duszpasterskim na ul. Tynieckiej 39. Szczególnie dziękujemy służbie liturgicznej i tym wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w służbę podczas procesji.
2. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy o 17.30.
3. Dziś, jak w każdą III niedzielę miesiąca, można złożyć ofiarę na potrzebujących objętych pomocą naszej grupy charytatywnej. Datki na ten cel prosimy wrzucać do skarbonki św. Antoniego.
4. Spotkanie Rady Duszpasterskiej w poniedziałek 19 czerwca po Mszy św. o 18.00.
5. We wtorek i w środę z powodu trwających prac przy budowie ołtarza nie będzie całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu.
6. W piątek, 23 czerwca o godzinie 9.00 będzie Msza Św. dla dzieci ze szkół podstawowych na zakończenie roku szkolnego.
7. W sobotę 24 czerwca przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. W tym dniu swoje imieniny obchodzi ks. Jan Kucharczyk i ks. Jan Cienkosz. Otoczmy ich darem modlitwy.
8. Informujemy, że ks. Tomasz Łach, ks. Leszek Kruczek, ks. Grzegorz Mucha i ks. Franciszek Janyga od sierpnia tego roku, decyzją księdza Prowincjała, zostaną skierowani na nowe placówki. W przyszłą niedzielę, 25 czerwca o godzinie 10.00 będą sprawować Mszę Świętą dziękczynną za posługę w naszej dębnickiej parafii. Otoczmy ich dziękczynną modlitwą.
9. Akcja Katolicka działająca przy naszej parafii serdecznie zaprasza na Pielgrzymkę z Rodziną Radia Maryja na Jasną Górę w dniu 9 lipca – więcej informacji w gablocie przed kościołem i w zakrystii.
10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
11. Dziękuję wszystkim osobom, które wspierają naszą parafię. Bóg zapłać.

Kalendarz liturgiczny
W środę, 21 czerwca – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
W piątek, 23 czerwca – wspomnienie św. Józefa Cafasso, kapłana
W sobotę, 24 czerwca – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela


Podziel się tym wpisem: