Wyniki wyszukiwania dla:

X Niedziela Zwykła 9 czerwca 2024

1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych, które odprawiamy przez cały czerwiec o 17.30.
2. W najbliższą sobotę, 15 czerwca, w bazylice Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach odbędą się uroczystości beatyfikacyjne Czcigodnego Sługi Bożego Księdza Michała Rapacza. Mszy św. z obrzędem beatyfikacji o godz. 11.00. Karty wstępu można pobrać z tyłu kościoła
3. Także w sobotę 15 czerwca po wieczornej Mszy Świętej, około godz. 18.40, mężczyźni z „Bractwa Jana Tyranowskiego” zapraszają, aby jak co miesiąc, w kościele przy trumnie Jana Tyranowskiego, odmówić różaniec w intencjach: beatyfikacji tego Sługi Bożego.
4. W poniedziałek 17 czerwca po mszy świętej wieczornej odbędzie się spotkanie Rady Duszpasterskiej. Spotkanie będzie miało miejsce w podziemiach kościoła. Serdecznie zapraszam.
5. Dnia 19 czerwca w środę organizowana jest jednodniowa pielgrzymka autokarowa po Ziemi Świętokrzyskiej. Między innymi w programie jest nawiedzenie najstarszego polskiego sanktuarium z Relikwiami Drzewa Krzyża Świętego. Zapisy w zakrystii po każdej Mszy Świętej.
6. Informujemy, że ks. Jan Cienkosz decyzją księdza Prowincjała, został skierowany od 1 lipca na nową placówkę. W niedzielę, 23 czerwca o godzinie 11.30 będzie sprawował Mszę Świętą dziękczynną za posługę w naszej dębnickiej parafii. Otoczmy go dziękczynną modlitwą.
7. Dziękujemy za złożone ofiary. Wszystkich Was tu obecnych oraz Wasze Rodziny zawierzamy Sercu Bożemu.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej:
Śp. Stanisława Michalskiego l.87

Polećmy zmarłego Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…

Kalendarz liturgiczny
W poniedziałek, 11 czerwca – wspomnienie Św. Barnaby, apostoła
W czwartek, 13 czerwca – wspomnienie Św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora kościoła
W piątek, 14 czerwca – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika


Podziel się tym wpisem: