Wyniki wyszukiwania dla:

Wniebowstąpienie Pańskie 21 maja 2023

1. Nabożeństwo majowe w naszym kościele codziennie o godz. 17.30 Zapraszamy, aby śpiewem Litanii Loretańskiej wypraszać opiekę Matki Zbawiciela.
2. Dziś, jak w każdą III niedzielę miesiąca można złożyć ofiarę na potrzebujących objętych pomocą naszej grupy charytatywnej. Datki na ten cel prosimy wrzucać do skarbonki św. Antoniego.
3. W poniedziałek, wtorek i środę w związku z pracami przy budowie nowego bocznego ołtarza całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym kościele nie będzie.
4. W środę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych, Głównej Patronki Zgromadzenia Salezjańskiego.
5. W piątek, 26 maja, przypada Dzień Matki. Pamiętajmy tego dnia o naszych mamach. W tym dniu szczególnie będziemy modlić się za wszystkie mamy, aby żyjącym wypraszać Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej, a dla zmarłych łaskę życia wiecznego.
6. W sobotę 27 maja o godzinie 11.00, trzech salezjanów w naszym kościele przyjmie święcenia kapłańskie. W tym dniu nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu.
7. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Do tej uroczystości będziemy przygotowywać się poprzez nowennę, która będziemy odprawiać po mszy świętej wieczornej.
8. Dnia 17 czerwca w sobotę organizowana jest jednodniowa pielgrzymka autokarowa do Piekar Śląskich. Zapisy w zakrystii po każdej Mszy Świętej.
9. Salezjanie ze „Salrtomu” na Dębnikach z ul. Różanej 5, dysponują jeszcze wolnymi miejscami na kolonie do Brennej i Kołobrzegu a także na obozy żeglarskie na Mazurach. Zapraszamy dzieci i młodzież do spędzenia wakacyjnego czasu. Więcej informacji na plakatach i ulotkach.
10. Dziękujemy z serca za Waszą obecność, modlitwę i składane ofiary.

Kalendarz liturgiczny
W środę, 24 maja –uroczystość NMP Wspomożycielki Wiernych
W piątek, 26 maja – wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana


Podziel się tym wpisem: