Wyniki wyszukiwania dla:

VI Niedziela Zwykła 13 lutego 2022

1. Zapraszamy do prywatnej adoracji Jezusa w Najświętszym Sakramencie w tygodniu od 8.30 do 18.00. Dodatkowo w czwartki adoracja w intencji kapłanów po Mszy wieczornej do godz. 21.00.
2. We wtorek, 15 lutego, po wieczornej Mszy Świętej, około godz. 18.45, mężczyźni z „Bractwa Jana Tyranowskiego” zapraszają, aby jak co miesiąc, w kościele przy trumnie Jana Tyranowskiego, odmówić różaniec w intencjach: beatyfikacji tego Sługi Bożego.
3. W środę, 16 lutego, przed Mszą świętą wieczorną o 18.00 nabożeństwo do Matki Bożej Wspomożenia Wiernych z odczytaniem próśb i podziękowań.
4. Wspólnota Przymierze Miłosierdzia modląca się w naszej parafii serdecznie zaprasza małżonków i narzeczonych na rekolekcje KANA. Propozycja na najbliższy weekend 19-20 lutego dla tych, którzy:
– potrzebują zatrzymania w zabieganej codzienności;
– chcą poprawić wzajemne relacje;
– pragną pojednania i wzajemnego przebaczenia;
– myślą, że to, co najlepsze już za nimi; czują, że coś się skończyło.
Szczegóły na plakacie i ulotkach z tyłu kościoła.
5. Zachęcamy do pielgrzymowania: organizowane są dwie pielgrzymki: jedna do Rzymu przed Świętami Wielkanocnymi a druga po Świętach do Medjugorie. Wszelkie informacje dotyczące pielgrzymek można znaleźć w gablocie przed kościołem, na stronie internetowej naszej parafii jak i w zakrystii.
6. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na rzecz naszej świątyni. Bóg zapłać.

W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana:
Śp. Krystyna Brzezińska (lat 93)
Prośmy, aby Dobry Bóg uwolnił ją od wszelkiego zła i obdarzył wiecznym pokojem:
Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.
Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

W tym tygodniu patronują nam:
– poniedziałek, 14 lutego – Święty Cyryl (826-869), mnich i Święty Metody (815/820-885) biskup, apostołowie Słowian, współpatroni Europy.


Podziel się tym wpisem: