Wyniki wyszukiwania dla:

VI Niedziela Zwykła 12 lutego 2023

1. W nocy z 5 na 6 lutego tego roku doszło do trzęsienia ziemi, w Turcji i Syrii. Caritas niesie pomoc ofiarom kataklizmu. Z tej racji Metropolita Krakowski wraz z innymi biskupami naszej Ojczyzny poleca przeprowadzenie w tą niedzielę w każdej parafii Archidiecezji Krakowskiej zbiórki do puszek na ten cel. Dlatego zachęcamy do wsparcia poszkodowanych. Datki prosimy wrzucać do puszki przy wyjściu z kościoła.
2. Zapraszamy do prywatnej adoracji Jezusa w Najświętszym Sakramencie w tygodniu od 8.30 do 18.00. Dodatkowo w czwartki adoracja w intencji kapłanów po Mszy wieczornej do godz. 21.00.
3. W środę, 15 lutego, przed Mszą świętą wieczorną o 18.00 nabożeństwo do Matki Bożej Wspomożenia Wiernych z odczytaniem próśb i podziękowań.
4. Także w środę, 15 lutego, po wieczornej Mszy Świętej, około godz. 18.45, mężczyźni z „Bractwa Jana Tyranowskiego” zapraszają, aby jak co miesiąc, w kościele przy trumnie Jana Tyranowskiego, odmówić różaniec w intencjach: beatyfikacji tego Sługi Bożego.
5. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na rzecz naszej świątyni. Bóg zapłać.

 

W tym tygodniu patronują nam:
– wtorek, 14 lutego – Święty Cyryl (826-869), mnich i Święty Metody (815/820-885) biskup, apostołowie Słowian, współpatroni Europy.


Podziel się tym wpisem: