Wyniki wyszukiwania dla:

VI Niedziela Wielkanocna 5 maja 2024

1. Przygotowując się do centralnych obchodów Kongresu Eucharystycznego w diecezji krakowskiej, które będą miały miejsce 15 czerwca w Łagiewnikach, przez kolejne cztery niedziele jesteśmy zaproszeni do adoracji Najświętszego Sakramentu. Dlatego też zachęcamy po Mszy Świętej do krótkiej w milczeniu adoracji Jezusa Eucharystycznego.
2. Nabożeństwa majowe w naszym kościele o godz. 17.40 w tygodniu przy ołtarzu adoracji a w niedziele przy głównym ołtarzu. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach.
3. W sobotę 11 maja o godzinie 11.00 w naszym kościele odbędzie się uroczystość I komunii świętej W tym dniu adoracji Najświętszego Sakramentu, będzie w godzinach popołudniowych.
4. Uroczystości Patrona Archidiecezji Św. Stanisława Biskupa i Męczennika odbędą się w niedzielę 12 maja w tradycyjnej formie – początek procesji o godz. 9.00 na Wzgórzu Wawelskim, a zakończą się na Skałce Mszą św.
5. Zapraszamy do naszego kościoła na czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, które poprowadzi grupa modlitewna Ain Karim 18 maja w sobotę od 20.00 do 23.00. To czuwanie połączone będzie z modlitwą wstawienniczą.
6. Dziękujemy za składane ofiary na rzecz naszej świątyni. Życzymy dobrego przeżycia Dnia Pańskiego i nadchodzącego tygodnia.

Liturgiczne obchody tygodnia
– poniedziałek, 6 maja – świętych Apostołów Filipa i Jakuba
– we wtorek 7 maja – Maryi Panny, Matki Łaski Bożej
– w środę, 8 maja – Święty Stanisław (ok. 1030-1079), biskup i męczennik, główny patron Polski;


Podziel się tym wpisem: