Wyniki wyszukiwania dla:

V Niedziela Zwykła 6 lutego 2022

1. Z racji I niedzieli miesiąca zachęcamy do pozostania na adorację Najświętszego Sakramentu. Podczas adoracji będziemy prosić Boga w intencjach naszej Ojczyzny i parafii a także o ustąpienie epidemii.
2. W piątek wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Zapraszamy osoby chore na Eucharystię o godz. 10.00, w czasie której będzie można przyjąć sakrament namaszczenia chorych.
3. Informujemy, że składka na tacę z dnia 2 lutego została przekazana na potrzeby klasztorów klauzurowych, których mieszkańcy ustawicznie modlą się w intencjach Kościoła i świata, a więc także i za nas. Bóg zapłać tym, którzy w tym dniu wsparli zakony kontemplacyjne.

4. Ogłoszenie zewnętrzne:
5. Po świętach Wielkanocnych od 19 do 29 kwietnia organizowana jest pielgrzymka do Medjugorie. Program pielgrzymki jest wywieszony w gablocie przed kościołem. Chętnych zapraszamy do zapisywania się w zakrystii.
6. Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Samorządowego Przedszkola Nr 67 w Krakowie mieszczącego się w dwóch budynkach przy ul. Skwerowej 3 i przy ul. Praskiej 52 ogłasza nabór na rok szkolny 2021/2022 Zapraszają rodziców do zapisywania swoich dzieci.
Informacje na temat oferty znajdują się na plakatach i na stronie przedszkola www.p67krakow.edupage.org
7. Dziękujemy za Waszą życzliwość, ofiary i zapewniamy o modlitwie w Waszych intencjach.

W ostatnim czasie odeszli do Pana:
Śp. Irena Pater l. 93
Śp. Zbigniew Kotarba l. 71
Śp. Janusz Warmuz l.55
Prośmy, aby Dobry Bóg uwolnił ich od wszelkiego zła i obdarzył wiecznym pokojem: Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
Kalendarz liturgiczny:
W czwartek10 lutego – wspomnienie obowiązkowe św. Scholastyki, dziewicy
W piątek11 lutego – wspomnienie dowolne Najświętszej Maryi Panny z Lourdes


Podziel się tym wpisem: