Wyniki wyszukiwania dla:

V Niedziela Wielkiego Postu 17 marca 2024

1. Jutro w poniedziałek spotkanie Rady Duszpasterskiej, które odbędzie się po wieczornej Mszy świętej o 18.30
2. Od wtorku do czwartku będą trwały szkolne rekolekcje dla dzieci ze Szkoły Niewidomych i Słabowidzących przy ul. Tynieckiej, dlatego też w te dni adoracja będzie od godziny 12.00
3. We wtorek uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. W tym dniu Msza święta o godzinie 18.00 będzie animowana przez Bractwo Jana Tyranowskiego, zapraszamy na tę Eucharystię szczególnie mężczyzn, którym patronuje ten Święty.
4. W środę 20 marca będziemy w naszej świątyni gościć, Księdza Biskupa Roberta Chrząszcza. Przybędzie do nas w ramach modlitw w tzw. kościołach stacyjnych i odprawi Mszę Św. o godz. 18.00. Po Mszy Świętej będzie adoracja w milczeniu do godziny 21.00
5. Dziś i w kolejną niedzielę po każdej Mszy świętej będziemy zbierać ofiary na kwiaty i dekoracje do Ciemnicy i Bożego Grobu. Ofiary można składać do skarbonki przy wyjściu z kościoła.
6. Przy skarbonce św. Antoniego można nabyć baranki wielkanocne Caritas. Dochód ze sprzedaży baranków wspiera dzieła Caritas oraz potrzebujących objętych opieką naszej grupy charytatywnej. Datki na baranki prosimy wrzucać do skarbonki św. Antoniego.
7. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej: na Drogę Krzyżową w piątki i Gorzkie żale z kazaniami pasyjnymi.
8. Zapraszamy osoby poszukujące sensu życia, wiary i głębszej relacji z Jezusem do zapisów na kurs Alpha. Pierwsze spotkanie odbędzie się we wtorek 19 marca. Każde spotkanie składa się z kolacji, wykładu-świadectwa oraz dzielenia się własnymi doświadczeniami swojej relacji z Bogiem, a to wszystko odbywa się w bardzo życzliwej atmosferze. Więcej szczegółów pod numerem telefonu lub pod adresem email podanym na plakatach w gablotach. Można też przyjść na pierwsze spotkanie i po spotkaniu zdecydować o dalszym uczestnictwie w kursie. Zapraszamy.
9. Przyszła niedziela 24 marca, obchodzona jako Niedziela Palmowa Męki Pańskiej, wprowadzi nas w tegoroczne obchody Wielkiego Tygodnia. Na każdej Mszy Świętej poświęcimy gałązki palmowe oraz wysłuchamy opisu Męki Pańskiej.
Tego dnia Panie z Żywego Różańca będą rozprowadzać poświęcone palmy. Dochód ze sprzedaży jest na nasz kościół parafialny.
10. Dziękujemy za Waszą życzliwość, ofiary i zapewniamy o modlitwie w Waszych intencjach.
NOWENNA W ITENCJACH OJCZYZNY O ZGODĘ NARODOWĄ I POSZANOWANIE ŻYCIA LUDZKIEGO
po każdej Mszy św. od 16 do 23 marca 2024

W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej:
Śp. Wiesława Własnowolskiego l 92
Śp. Mariana Kulig l. 69

Polecajmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…


Podziel się tym wpisem: