Wyniki wyszukiwania dla:

V Niedziela Wielkanocna 15 maja 2022

1. Nabożeństwa majowe w naszym kościele o godz. 17.30, w tygodniu przy ołtarzu adoracji a w niedziele przy głównym ołtarzu. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach.
2. Dziś, jak w każdą III niedzielę miesiąca można złożyć ofiarę na potrzebujących objętych pomocą naszej grupy charytatywnej. Datki na ten cel prosimy wrzucać do skarbonki św. Antoniego.
3. Dziś także po wieczornej Mszy Świętej, około godz. 19.00, mężczyźni z „Bractwa Jana Tyranowskiego” zapraszają, aby jak co miesiąc, w kościele przy trumnie Jana Tyranowskiego, odmówić różaniec w intencjach: beatyfikacji tego Sługi Bożego.
4. Od dziś – 15 maja, do 23 maja, podczas nabożeństw majowych odprawiamy nowennę przed Uroczystością NMP Wspomożenia Wiernych.
5. We, wtorek i środę w związku z próbami przed uroczystością I Komunii świętej adoracja Najświętszego Sakramentu będzie w tych dniach do godziny 15.00, zakończona koronką do Bożego Miłosierdzia.
6. W poniedziałek, 16 maja, przypada święto Świętego Andrzeja Boboli, patrona Polski. Był on jezuickim kapłanem, gorliwym głosicielem Ewangelii, który pracował na rzecz jedności Kościoła i ojczyzny. Zginął śmiercią męczeńską w 1657 roku. Niech jego wstawiennictwo wyprasza dar jedności naszym małym wspólnotom oraz całej ojczyźnie.
7. W środę, 18 maja, przypada 102. rocznica urodzin Świętego Jana Pawła II. To kolejna okazja, aby odkrywać na nowo słowa naszego parafianina, Wielkiego Rodaka, On całe życie zawierzył Bogu przez ręce Maryi. Niech jego wstawiennictwo oraz orędownictwo Najświętszej Maryi Panny wyprasza nam Bożą pomoc w naszym codziennym życiu. Będziemy o nią prosić podczas nabożeństwa majowego.
8. W sobotę 21 maja o godzinie 10.00, pięciu salezjanów w naszym kościele przyjmie święcenia kapłańskie. W tym dniu nie będzie całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu. A po południu tego dnia odbędzie się spowiedź dzieci, które 28 mają przystąpią do I komunii świętej.
9. Dnia 11 czerwca w sobotę organizowana jest jednodniowa pielgrzymka autokarowa do Częstochowy, Gidel i Leśniowa. Zapisy w zakrystii po każdej Mszy Świętej.
10. Dziękujemy za składane ofiary. Zapewniamy Was o naszej pamięci w modlitwie.

 


Podziel się tym wpisem: