Wyniki wyszukiwania dla:

Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi 1 stycznia 2023

Życzenia na Noworoczne
1. Drodzy parafian i wszyscy przybywający do naszego kościoła, na progu Nowego Roku życzymy Wam, aby Nowy Rok przyniósł pokój, zdrowie, wiele radości. Niech towarzyszy Wam Boże błogosławieństwa, oraz opieka Matki Bożej Wspomożenia Wiernych. Zapewniamy Was o naszej modlitwie.

2. W dniu dzisiejszym swoje imieniny obchodzi nasz Organista, Pan Mieczysław, dlatego też otaczamy Go naszą modlitwą i życzymy Bożego błogosławieństwa w dalszej posłudze muzycznej w naszym kościele jak i w jego pracy zawodowej.

3. W piątek 6 stycznia będziemy obchodzić Uroczystość Objawienia Pańskiego zwaną Świętem Trzech Króli. Rozkład Mszy Świętych jak w każdą niedzielę. W tym dniu Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w „Orszaku Trzech Króli” Orszak wyruszy z „Wiosek Świata” ul. Tyniecka 39 (seminarium salezjańskie) o godz. 9.15 i przejdzie do naszego kościoła na Dębnikach na Mszę świętą o godz. 10.00. Po mszy świętej „Orszak Trzech Króli przejdzie na krakowski rynek.

4. W sobotę, 7 stycznia z racji I soboty miesiąca Grupa modlitewna Ain Karim zaprasza na różaniec wynagradzający za grzechy, który będzie odmawiany po Mszy Świętej o godzinie 8.00 przy ołtarzu adoracji.

5. Zmiana tajemnic Żywego Różańca będzie w niedzielę 8 stycznia po Mszy Świętej o 8.30.

6. Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń na wizytę duszpasterską – kolędę, która odbędzie się od 9 stycznia 2023. W tym tygodniu rodziny zostaną poinformowanie w który dzień i o której godzinie będzie miała miejsce kolęda.

7. Zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu orkiestry dętej, który odbędzie się w naszym kościele w niedzielę, 15 stycznia po Mszy Świętej o 13.00.

8. Dziękujemy, za Waszą życzliwość, ofiary i zapewniamy o modlitwie.

 


Podziel się tym wpisem: