Wyniki wyszukiwania dla:

ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA 26 grudnia 2022

1. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do świątecznego wystroju naszego kościoła na święta Bożego Narodzenia. Szczególnie Pani Eleonorze i Pani Ewelinie – zakrystiankom, jak również Pani Monice i Panu Darkowi oraz mężczyznom z Bractwa Jana Tyranowskiego, oraz dzieciom. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę księży Kruczków: Ks. Leszka i Roberta za wykonania szopki Bożonarodzeniowej w naszym kościele.
2. Kancelaria parafialna w okresie świątecznym będzie nieczynna. Do kancelarii zapraszamy po Święcie Trzech Króli. Sprawy naglące prosimy załatwiać w tygodniu w zakrystii po Mszach Świętych o 8.00 i 18.00 lub telefonicznie.
3. W piątek 30 grudnia będziemy przeżywać Uroczystość Świętej Rodziny. Dlatego też w tym dniu na każdej Mszy świętej będziemy modlić się za małżonków i nasze rodziny.
4. Także 30 grudnia w piątek, o godz. 18.00 będziemy modlić się za parafian którzy odeszli do Pana w tym roku.
5. W sobotę 31 grudnia, po Mszy Świętej o 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, by przed Bogiem zakończyć ten rok i z nadzieją rozpocząć nowy.
6. W niedzielę, 1 stycznia przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Przypominamy, że tego dnia obowiązuje nas uczestnictwo we Mszy Świętej i powstrzymanie się od prac niekoniecznych (święto nakazane).
7. Zmiana tajemnic Żywego Różańca będzie w niedzielę 8 stycznia po Mszy Świętej o 8.30.
8. Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń na wizytę duszpasterską – kolędę, która odbędzie się od 9 stycznia 2023. Wcześnie rodziny zostaną poinformowanie w który dzień i o której godzinie będzie miała miejsce kolęda.
9. Dziękujemy, za życzliwość, ofiary i zapewniamy o naszej modlitwie w waszych intencjach. Życzymy radosnego świętowania w gronie rodzinnym i znajomych.

Z naszej wspólnoty parafialnej w ostatnim czasie odeszła do domu Ojca:
+ Danuta Nowakowska (lat 95)
Wieczny odpoczynek….

W tym tygodniu patronują nam:
– wtorek, 27 grudnia – Święty Jan Apostoł, brat Świętego Jakuba Większego, umiłowany uczeń Jezusa, autor Ewangelii, Księgi Apokalipsy oraz trzech listów;
– środa, 28 grudnia – Święci Młodziankowie, dzieci zamordowane z rozkazu Heroda po narodzinach Zbawiciela.


Podziel się tym wpisem: