Wyniki wyszukiwania dla:

Święto Chrztu Pańskiego 8 stycznia 2023

1. Dziś przeżywamy Święto Chrztu Pańskiego. Kończy ono liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. Jednakże w śpiewie i dekoracji tradycyjnie przedłużymy ten okres do 2. lutego.

2. W tym tygodniu rozpocznie się wizyta duszpasterska – kolęda. Wierni którzy zgłosili wizytę w większości zostali powiadomieni o dniu i godzinie odwiedzin. Niektórzy będą powiadomieni w tym tygodniu.

3. W przyszłą niedzielę 15 stycznia zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu orkiestry dętej ORZEŁ z Trzebuni, który odbędzie się w naszym kościele po Mszy Świętej o 13.00.

4. Także w niedzielę, 15 stycznia, po wieczornej Mszy świętej, około godz. 19.00, mężczyźni z „Bractwa Jana Tyranowskiego” zapraszają aby, w kościele przy trumnie sługi Bożego Jana Tyranowskiego, odmówić różaniec w intencjach: beatyfikacji tego Sługi Bożego

5. Wydawnictwo Biały Kruk i Klub Dziennikarzy pod Gruszą zapraszają na spotkanie autorskie z Jakubem Maciejwskim publicystą, który obserwował życie cywilów na linii frontu i żołnierzy na wysuniętych pozycjach na Ukrainie i opisał to w książce „Wojna – reportaż z Ukrainy”. Spotkanie odbędzie się 11 stycznia w środę o godzinie 18.00 przy Bibliotece Kraków ul. Szczepańska 1. Więcej informacji na plakacie w gablocie przed kościołem.

6. Wszystkim życzymy dobrego przeżycia Dnia Pańskiego i nadchodzącego tygodnia. Z serca dziękujemy za wszelkie składane ofiary. Niech Wam Bóg wynagrodzi obfitością łask.

W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty Bóg powołał do siebie:
Śp. Danutę Krzciuk l. 86
Módlmy się, za nią i naszych bliskich aby dostąpili radości wiecznej: Wieczny odpoczynek …

 

 


Podziel się tym wpisem: