Wyniki wyszukiwania dla:

Świętej Rodziny 31 grudnia 2023

1. Jutro w poniedziałek, 1 stycznia przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Przypominamy, że tego dnia obowiązuje nas uczestnictwo we Mszy Świętej i powstrzymanie się od prac niekoniecznych (święto nakazane).
2. W piątek, 5 stycznia przypada I piątek miesiąca. W godzinach przedpołudniowych odwiedzimy chorych. Spowiedź dla dzieci od godziny 16.00 a o 16.30 Mszy Św.
3. W sobotę 6 stycznia będziemy obchodzić Uroczystość Objawienia Pańskiego zwaną Świętem Trzech Króli. Rozkład Mszy Świętych jak w każdą niedzielę. W tym dniu Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w „Orszaku Trzech Króli” Orszak wyruszy z „Wiosek Świata” ul. Tyniecka 39 (seminarium salezjańskie) o godz. 9.15 i przejdzie do naszego kościoła na Dębnikach na Mszę świętą o godz. 10.00. Po mszy świętej „Orszak Trzech Króli przejdzie na krakowski rynek.
4. Zmiana tajemnic Żywego Różańca będzie w niedzielę 7 stycznia po Mszy Świętej o 8.30.
5. Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń na wizytę duszpasterską – kolędę, która odbędzie się od 8 stycznia 2024. Wcześnie rodziny zostaną poinformowanie w który dzień i o której godzinie będzie miała miejsce kolęda.
6. Kancelaria parafialna w okresie świątecznym będzie nieczynna. Do kancelarii zapraszamy po Święcie Trzech Króli. Sprawy naglące prosimy załatwiać w tygodniu w zakrystii po Mszach Świętych o 8.00 i 18.00 lub telefonicznie.
7. Dziękujemy, za życzliwość, ofiary i zapewniamy o naszej modlitwie w waszych intencjach. Życzymy radosnego świętowania.

Z naszej wspólnoty parafialnej w ostatnim czasie odeszła do domu Ojca:
+ Bożena Klimczewska l.72
+ Jadwiga Burliga l. 67
+ Maria Sawaryn l. 98
Wieczny odpoczynek….

W tym tygodniu patronują nam:
W poniedziałek, 1 stycznia – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki
We wtorek, 2 stycznia – wspomnienie Św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła


Podziel się tym wpisem: