Wyniki wyszukiwania dla:

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 17 kwietnia 2022

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy wspólnota salezjańska z Dębnik składa serdeczne życzenia:
Przede wszystkim życzymy Wam Bożego Pokój. Niech ten dar Zmartwychwstałego Pana – nieustannie gości w naszych sercach, niech otwiera je na przemieniające działanie Bożej łaski oraz ogrom Bożej Miłości i Miłosierdzia. A spotkanie ze Zmartwychwstałym na Łamaniu Chleba – na Eucharystii niech rozpali nas jeszcze większą radością i Miłością.
Niech blask prawdy o zmartwychwstaniu Bożego Syna rozświetla wszelkie mroki codzienności, opromieni każdy dzień a wiara w nowe życie napełnia serca radością i pokojem.
Niech Zmartwychwstały Jezus Chrystus błogosławi, obdarza zdrowiem oraz potrzebnymi łaskami. Zapewniamy Was o naszej modlitwie.

1. Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc w tych ostatnich dniach: kapłanom ze wspólnoty parafialnej i wspólnoty prowincjalnej za posługę w konfesjonale i przy ołtarzu, ks. Leszkowi i ks. Robertowi za przygotowanie ciemnicy i Bożego Grobu, osobom które złożyły ofiary na kwiaty do Bożego groby, służbie liturgicznej i opiekunowi ministrantów i lektorów ks. Franciszkowi, zakrystiance Pani Eleonorze, Panu organiście Mieczysławowi, osobom zaangażowanym w procesję, oraz wszystkim którzy z nami przeżywali te szczególne wydarzenia naszej wiary. Bóg zapłać.
2. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze Św. w porządku niedzielnym. Składka przeznaczona będzie na Uniwersytet JP II w Krakowie.
3. W najbliższy piątek nie ma obowiązku zachowywania wstrzemięźliwości od potraw mięsnych
4. Zapraszamy do prywatnej adoracji Jezusa w Najświętszym Sakramencie w tygodniu od 8.30 do 18.00. Dodatkowo w czwartki adoracja w intencji kapłanów po Mszy wieczornej do godz. 21.00.
5. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Do Święta Miłosierdzia Bożego przygotowujemy się poprzez nowennę, którą odprawiamy codziennie przed Mszą Świętą wieczorną o 17.40.
6. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na rzecz naszej świątyni. Bóg zapłać.


Podziel się tym wpisem: