Wyniki wyszukiwania dla:

Niedziela Świętej Rodziny 26 grudnia 2021

1. Dziś w Święto Świętej Rodziny zawierzajmy nasze rodziny opiece Jezusa, Maryi i Józefa. Zachęcamy szczególnie dziś do wspólnej modlitwy w naszych domach.
2. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do świątecznego wystroju naszego kościoła na święta Bożego Narodzenia. Szczególnie Pani Eleonorze – zakrystiance jak również mężczyznom z Bractwa Jana Tyranowskiego, oraz dzieciom z kręgów rodzin i ministrantom. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę księży Kruczków: Ks. Leszka i Roberta za wykonania szopki Bożonarodzeniowej w naszym kościele.
3. Kancelaria parafialna w okresie świątecznym będzie nieczynna. Do kancelarii zapraszamy po Święcie Trzech Króli, 7 stycznia. Sprawy naglące prosimy załatwiać w tygodniu w zakrystii po Mszach Świętych o 8.00 i 18.00 lub telefonicznie.
4. 30 grudnia w czwartek, o godz. 18.00 będziemy modlić się za parafian którzy odeszli do Pana w tym roku.
5. W piątek 31 grudnia, po Mszy Świętej o 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, by przed Bogiem zakończyć ten rok i z nadzieją rozpocząć nowy.
6. W sobotę, 1 stycznia przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Święte będą sprawowane według porządku niedzielnego. Przypominamy, że tego dnia obowiązuje nas uczestnictwo we Mszy Świętej i powstrzymanie się od prac niekoniecznych (święto nakazane).
7. 1 stycznia z racji I soboty miesiąca Grupa modlitewna Ain Karim zaprasza na różaniec wynagradzający za grzechy, który będzie odmawiany po Mszy Świętej o godzinie 13.00 przy ołtarzu adoracji.
8. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na potrzeby i inwestycje w naszej świątyni. W przyszłą niedzielę zmiany tajemnic Różańca po Mszy Świętej o 8.30
9. Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń na wizytę duszpasterską – kolędę, która odbędzie się od 10 do 15 stycznia 2022. Wcześnie rodziny zostaną poinformowanie w który dzień i o której godzinie będzie miała miejsce kolęda. Msze święte za mieszkańców poszczególnych ulic będą sprawowane o godzinie 18.00 od 17 do 29 stycznia 2022
10. Dziękujemy, za życzliwość, ofiary i zapewniamy o naszej modlitwie w waszych intencjach.

Z naszej wspólnoty parafialnej w ostatnim czasie odszedł do domu Ojca:
+ Jacek Lipski l. 69
Wieczny odpoczynek….


Podziel się tym wpisem: