Wyniki wyszukiwania dla:

Niedziela Chrztu Chrystusa 9 stycznia 2022

1. Dziś przeżywamy Święto Chrztu Pańskiego. Kończy ono liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. Jednakże w śpiewie i dekoracji tradycyjnie przedłużymy ten okres do 2. lutego.

2. W tym tygodniu rozpocznie się wizyta duszpasterska – kolęda. Wierni którzy zgłosili wizytę zostali powiadomieni o dniu i godzinie odwiedzin. Natomiast od 17 do 29 stycznia zapraszamy na Msze Święte kolędowe o godzinie 18.00, podczas których będziemy modlimy się o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla mieszkańców poszczególnych ulic naszej parafii. Terminy Mszy Świętych są podane w gablocie przed kościołem oraz na stronie internetowej a także na karteczkach z tyłu kościoła, które można zabrać do domu. Zapraszamy do modlitwy za nasze rodziny.

3. W sobotę 15 stycznia, po wieczornej Mszy świętej, około godz. 18.45, mężczyźni z „Bractwa Jana Tyranowskiego” zapraszają wszystkich aby jak co miesiąc, w kościele przy trumnie Jana Tyranowskiego, odmówić różaniec w intencjach: beatyfikacji tego Sługi Bożego oraz o dary Ducha Świętego potrzebne dla mężczyzn.

4. Salezjanie prowincji krakowskiej dziękują wszystkim osobom, które wzięły udział w ankiecie przygotowującą naszą Kapitułę Inspektorialną w tym roku i podzieliły się swoimi sugestiami i refleksjami dotyczącymi naszej salezjańskiej pracy.

5. Wszystkim życzymy dobrego przeżycia Dnia Pańskiego i nadchodzącego tygodnia. Z serca dziękujemy za wszelkie składane ofiary. Niech Wam Bóg wynagrodzi obfitością łask.

W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty Bóg powołał do siebie:
Śp. Wilhelminę Grelowską l. 91
Śp. Marcina Nęcka l. 35
Módlmy się, aby dostąpili radości wiecznej: Wieczny odpoczynek …


Podziel się tym wpisem: