Wyniki wyszukiwania dla:

IV Niedziela Zwykła 29 stycznia 2023

1. Dziękujemy, ks. Łukaszowi za wygłoszone kazanie z okazji uroczystości św. Jana Bosko, – założyciela Rodziny Salezjańskiej, zapewniamy Go o naszej pamięci w modlitwie.
2. Po Mszy św. zachęcamy do podejścia przed ołtarz św. Jana Bosko i krótkiej modlitwy za wstawiennictwem świętego Nauczyciela i Wychowawcy młodzieży.
3. We wtorek 31 stycznia, w liturgiczną uroczystość Św. Jana Bosko na Mszę Świętą o 18.00 zapraszamy wszystkie grupy działające przy naszym kościele a potem na spotkanie w salce w podziemiach kościoła.
4. W czwartek 2 lutego – święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane także świętem Matki Bożej Gromnicznej, a zarazem Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze Święte w naszym kościele o godz. 7.00; 8.00 i 18.00. Poświęcenie gromnic podczas każdej Mszy Świętej. W tym dniu taca będzie przeznaczona na potrzeby klasztorów klauzurowych, których mieszkańcy ustawicznie modlą się w intencjach Kościoła i świata a więc także i za nas.
5. W piątek, 3 lutego po każdej Mszy Świętej – błogosławieństwo gardła z okazji wspomnienia św. Błażeja.
6. Także w piątek, 3 lutego w godzinach przedpołudniowych odwiedzimy chorych. Wyjątkowo w ten I piątek lutego z powodu trwających ferii zimowych nie będzie dodatkowej spowiedzi jak również mszy św. dla dzieci o 16.30. Spowiedź będzie przed mszami świętymi i w czasie mszy świętych.
7. W sobotę 4 lutego z racji I soboty miesiąca Grupa modlitewna Ain Karim zaprasza na różaniec wynagradzający za grzechy, który będzie odmawiany po Mszy Świętej o godzinie 8.00 przy ołtarzu adoracji.
8. Zmiana tajemnic Żywego Różańca w niedzielę 5 lutego po Mszy Świętej o godz. 8.30.
9. Dziękujemy, za Waszą życzliwość, ofiary, szczególnie złożone podczas Mszy świętych kolędowych. Dziękujemy i zapewniamy o modlitwie w waszych intencjach.

W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty Bóg powołał do siebie:
Śp. Janinę, Bogumiłę Kurowską l. 73
Módlmy się, za nią i naszych bliskich aby dostąpili radości wiecznej: Wieczny odpoczynek …

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
2 II – święto Ofiarowania Pańskiego
3 II – św. Błażej, biskup Sebasty w Armenii i męczennik z IV wieku (wspomnienie obowiązkowe);

 


Podziel się tym wpisem: