Wyniki wyszukiwania dla:

IV Niedziela Zwykła 28 stycznia 2024

1. Dziękujemy, ks. Łukaszowi za wygłoszone kazanie z okazji uroczystości św. Jana Bosko, – założyciela Rodziny Salezjańskiej, zapewniamy Go o naszej pamięci w modlitwie.
2. Po Mszy św. zachęcamy do podejścia przed ołtarz św. Jana Bosko i krótkiej modlitwy za wstawiennictwem świętego Nauczyciela i Wychowawcy młodzieży a także zabrania przy wyjściu głównym z kościoła karteczki ze słowami św. Jana Bosko o odczytania ich jako skierowanych do każdego z nas osobiści. Takie słówko ks. Bosko na ucho.
3. W środę 31 stycznia, w liturgiczną uroczystość Św. Jana Bosko na Mszę Świętą o 18.00 zapraszamy wszystkich czcicieli świętego wychowawcy a szczególnie członków grup działających przy naszym kościele a potem na spotkanie w salce w podziemiach kościoła.
4. W piątek 2 lutego – święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane także świętem Matki Bożej Gromnicznej, a zarazem Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze Święte w naszym kościele o godz. 7.00; 8.00; 16.30 i 18.00. Poświęcenie gromnic podczas każdej Mszy Świętej. W tym dniu taca będzie przeznaczona na potrzeby klasztorów klauzurowych, których mieszkańcy ustawicznie modlą się w intencjach Kościoła i świata a więc także i za nas.
5. Także w piątek, 2 lutego w godzinach przedpołudniowych odwiedzimy chorych. Spowiedź od 16.00 a o 16.30 Msza Święta.
6. W sobotę, 3 lutego po każdej Mszy Świętej – błogosławieństwo gardła z okazji wspomnienia św. Błażeja.
7. Także w sobotę 4 lutego z racji I soboty miesiąca Grupa modlitewna Ain Karim zaprasza na różaniec wynagradzający za grzechy, który będzie odmawiany po Mszy Świętej o godzinie 8.00 przy ołtarzu adoracji.
8. Zmiana tajemnic Żywego Różańca w niedzielę 4 lutego po Mszy Świętej o godz. 8.30.
9. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 110 im. ks. Jana Twardowskiego w Krakowie ul. Skwerowa 3 zaprasza na Dni otwarte naszej szkoły które odbędą się w kolejne soboty : 3 lutego oraz 2 marca w godzinach od 9.00 do 12.00 Serdecznie zapraszamy uczniów i rodziców kandydatów do klas I.
10. Dziękujemy, za Waszą życzliwość, ofiary i zapewniamy o modlitwie w waszych intencjach.

Kalendarz liturgiczny
W środę 31 stycznia – Uroczystość Św. Jana Bosko – wychowawcy i nauczyciela młodzieży
W piątek 2 lutego – święto Ofiarowania Pańskiego
W sobotę 3 lutego– świętego Błażej, biskup Sebasty w Armenii i męczennik z IV wieku (wspomnienie obowiązkowe);


Podziel się tym wpisem: