Wyniki wyszukiwania dla:

IV Niedziela Wielkiego Postu 27.03.2022

1. Dziś rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne, – niech Słowo Boże, które pada na glebę naszego serca wyda owoce w codziennym życiu. Rekolekcje prowadzi ks. Mateusz, którego zapewniamy o modlitwie, by światło Ducha Świętego towarzyszyło mu w Jego posłudze. Program rekolekcji jest wywieszony w gablocie przed kościołem jak również na stronie internetowej. Bardzo prosimy o skorzystaniu z tego czasu łaski.
2. W czasie rekolekcji zapraszamy na Adorację Jezusa w Najświętszym Sakramencie, którą w czasie rekolekcyjnych dni w poniedziałek, wtorek i środę będziemy rozpoczynać od godziny 11.00. W te dni będziemy też odmawiać o godzinie 15.00 koronkę do Bożego Miłosierdzia a o 17.30. będziemy odmawiać różańce w intencji pokoju na Ukrainie.
3. Dziś i w kolejne dwie niedziele po każdej Mszy świętej będziemy zbierać ofiary na kwiaty i dekoracje do Ciemnicy i Bożego Grobu. Ofiary można składać do skarbonki przy wyjściu z kościoła.
4. Przy skarbonce św. Antoniego można nabyć baranki wielkanocne Caritas. Dochód ze sprzedaży baranków wspiera dzieła Caritas oraz potrzebujących objętych opieką naszej grupy charytatywnej. Datki na baranki prosimy wrzucać do skarbonki św. Antoniego.
5. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej. Droga Krzyżowa w naszym kościele odprawiana jest w każdy piątek Wielkiego Postu bezpośrednio po Mszy świętej o godzinie 8.00 i 18.00, a dla dzieci o 16.30. Gorzkie żale z kazaniami pasyjnymi w każdą niedzielę o 17.15.
6. W piątek, 1 kwietnia w godzinach przedpołudniowych odwiedzimy chorych. Spowiedź dla dzieci od godziny 16.00, a o godz. 16.30 droga krzyżowa dla dzieci. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z sakramentu pokuty.
7. W sobotę 2 kwietnia z racji I soboty miesiąca Grupa modlitewna Ain Karim zaprasza na różaniec wynagradzający za grzechy, który będzie odmawiany po Mszy Świętej o godzinie 8.00 przy ołtarzu adoracji.
8. Bractwo Jana Tyranowskiego zaprasza mężczyzn na krótki, weekendowy wyjazd rekolekcyjny w dniach 2 – 3 kwietnia do Wisły. W zakrystii oraz na stronie internetowej i Facebooku parafii można uzyskać kontakt do organizatorów, aby się zapisać i otrzymać więcej szczegółów.
9. Zmiana tajemnic Żywego Różańca w niedzielę 3 kwietnia po Mszy Świętej o godz. 8.30. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na inwestycje w naszym kościele.
10. W środę 6 kwietnia będziemy w naszej świątyni gościć Biskupa pomocniczego naszej Archidiecezji, ks. bp. Damiana Muskusa. Przybędzie do nas w ramach modlitw w tzw. kościołach stacyjnych i odprawi Mszę Św. o godz. 18.00.
11. Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Krakowie na os. Piastów 34 serdecznie zaprasza kandydatów i rodziców na „Dzień Otwarty” w sobotę 2 kwietnia 2022 r. Więcej informacji na stronie internetowej szkoły www.salezjanie.com na plakatach i ulotkach.
12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
13. Dziękuję za wszelkie ofiary składane na rzecz naszej świątyni.
Po każdej Mszy Świętej odśpiewany suplikacje, proszą Boga aby oddalił od nas wojnę.


Podziel się tym wpisem: