Wyniki wyszukiwania dla:

III Niedziela Wielkiego Postu 12 marca 2023

1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej. Droga Krzyżowa w naszym kościele odprawiana jest w każdy piątek Wielkiego Postu bezpośrednio po Mszy świętej o godzinie 8.00 i 18.00, a dla dzieci o 16.30. Gorzkie żale z kazaniami pasyjnymi w każdą niedzielę o 17.15.
2. W środę 15 marca, przypada 76. rocznica śmierci Sługi Bożego Jana Tyranowskiego. Po wieczornej Mszy Świętej około godz. 18.40, mężczyźni z „Bractwa Jana Tyranowskiego” zapraszają wszystkich aby przy trumnie Jana Tyranowskiego, odmówić różaniec w intencjach: beatyfikacji tego Sługi Bożego.
3. Składamy serdecznie podziękowanie Bractwu Jana Tyranowskiego, oraz Panu Wojciechowi Regulskiemu i za wykonanie napisu przy sarkofagu Sługi Bożego Jana Tyranowskiego, w naszym kościele.
4. Młodzież wyjeżdzająca do Lizbony na Światowe Dni młodzieży dziękuje za wsparcie finansowe na wyjazd.  Bóg zapłać darczyńcom.
5. Towarzystwo Przyjaciół Jana Pawła II i Kręgi Rodzin domowego Kościoła zapraszają na Drogę Krzyżową na godz. 18.30 w piątek 17 marca. Rozważając mękę Pańską będziemy wspominając nauczanie i życie Ojca Świętego. Niech nasze uczestnictwo w tym nabożeństwie będzie świadectwem pamięci o naszym Wielkim Parafianinie i dziękczynieniem za dar, jakim był dla Kościoła i świata.
6. Dziękujemy za Waszą życzliwość, ofiary i zapewniamy o modlitwie w Waszych intencjach.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej:
Śp. Mirosława Kruszyńskiego l. 58
Polecajmy zmarłego Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…


Podziel się tym wpisem: