Wyniki wyszukiwania dla:

II Niedziela Zwykła 16 stycznia 2022

1. Dziś, jak w każdą III niedzielę miesiąca, można złożyć ofiarę na potrzebujących objętych pomocą naszej grupy charytatywnej. Datki na ten cel prosimy wrzucać do skarbonki św. Antoniego.
2. Zapraszamy do prywatnej adoracji Jezusa w Najświętszym Sakramencie w tygodniu od 8.30 do 18.00. Dodatkowo w czwartki adoracja w intencji kapłanów po Mszy wieczornej do godz. 21.00.
3. Od jutra zapraszamy na Msze Święte kolędowe, o godzinie 18.00, podczas których będziemy się modlimy o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla mieszkańców poszczególnych ulic naszej parafii. Terminy Mszy Świętych są podane w gablocie przed kościołem oraz na stronie internetowej jak i na karteczkach z tyłu kościoła, które można zabrać do dom.
Informujemy również, że po każdej Mszy Świętej kolędowej, będzie można nabyć wodę święconą, kredę, kadzidło i modlitwy błogosławieństwa domu i mieszkańców, by w swoim domu wraz z domownikami poświęcić swoje mieszkanie. Uczyńmy to z wiarą i ufnością, aby w naszym domu panowała atmosfera miłości i serdeczności.
4. Od wtorku, 18 stycznia, w całym Kościele rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
5. Od soboty, 22 stycznia na wieczornej Mszy świętej będziemy odprawiali nowennę przed Uroczystością św. Jana Bosko, Ojca i Nauczyciela młodzieży, założyciela Zgromadzenia Salezjańskiego. Uroczystość zewnętrzną ku czci Świętego wychowawcy, będziemy obchodzić w niedzielę 30 stycznia. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w tej uroczystości.
6. Dziękujemy za wszelkie składane ofiary, zapewniamy Was o modlitwie w waszych intencjach.

W tym tygodniu patronują nam:
– poniedziałek, 17 stycznia – Święty Antoni (III/IV w.), opat, który całe życie poświęcił pracy, modlitwie i pokucie;
– środa, 19 stycznia – Święty Józef Sebastian Pelczar (1842-1924), biskup przemyski, opiekun ubogich, wielki czciciel Maryi i Serca Jezusowego;
– piątek, 21 stycznia – Święta Agnieszka (III/IV w.), dziewica i męczennica.
– sobota, 22, stycznia – wspomnienie bł. Laury Vicunia – wychowanki sióstr salezjanek


Podziel się tym wpisem: