Wyniki wyszukiwania dla:

II Niedziela Wielkiego Postu 25 lutego 2024

1. Dziś drugą niedzielę Wielkiego Postu w kościołach przeprowadzana jest zbiórka pieniędzy na pomoc misjom. Ofiary na ten cel można złożyć do skarbonki z tyłu kościoła. Bóg zapłać za pomoc misjonarzom.
2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej. Droga Krzyżowa w naszym kościele odprawiana jest w każdy piątek Wielkiego Postu bezpośrednio po Mszy świętej o godzinie 8.00 i 18.00, a także 16.30. Gorzkie żale z kazaniami pasyjnymi w każdą niedzielę o 17.15. Podczas Gorzkich Żali będziemy zbierać ofiary na kwiaty i dekoracje do Ciemnicy i Bożego Grobu.
3. W najbliższy piątek rozpoczniemy miesiąc marzec. Miesiąc poświęcony szczególnej czci świętemu Józefowi. Zachęcamy do wzywania wstawiennictw tego Patrona Doskonałego.
4. Także w piątek, 1 marca w godzinach przedpołudniowych odwiedzimy chorych. Spowiedź dla dzieci od godziny 16.00, a o godz. 16.30 droga krzyżowa dla dzieci. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z sakramentu pokuty.
5. W sobotę 2 marca z racji I soboty miesiąca Grupa modlitewna Ain Karim zaprasza na różaniec wynagradzający za grzechy, który będzie odmawiany po Mszy Świętej o godzinie 8.00 przy ołtarzu adoracji.
6. Zmiana tajemnic Żywego Różańca w niedzielę 3 marca po Mszy Świętej o godz. 8.30. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na inwestycje w naszym kościele.
7. W tym roku rekolekcje wielkopostne odbędą się od 10 do 13 marca. Rekolekcje będzie głosił ks. Paweł Kosowski.
8. W środę 20 marca będziemy w naszej świątyni gościć, Księdza Biskupa Roberta Chrząszcza. Przybędzie do nas w ramach modlitw w tzw. kościołach stacyjnych i odprawi Mszę Św. o godz. 18.00.
9. Jurto w poniedziałek, adoracja Najświętszego Sakramentu w naszym kościele wyjątkowo rozpocznie się o godzinie 12.00 z powodu prac w kościele.
10. Dziękuję za wszelkie ofiary składane na rzecz naszej świątyni. Zapraszamy po mszy świętej do kawiarenki na kawę i dobre słowo. Dziękujemy tym osobom, które przyczyniły się do upiększenia tego pomieszczenia, aby można było mile spędzić czas.


Podziel się tym wpisem: