Wyniki wyszukiwania dla:

II Niedziela po Bożym Narodzeniu 2 stycznia 2022

1. Z racji I niedzieli miesiąca zachęcamy do pozostania na adorację Najświętszego Sakramentu. Podczas adoracji będziemy prosić Boga o dobre przeżycie Nowego Roku.

2. Zapraszamy do prywatnej adoracji Jezusa w Najświętszym Sakramencie w tygodniu od 8.30 do 18.00. Dodatkowo w czwartki adoracja w intencji kapłanów po Mszy wieczornej do godz. 21.00.

3. Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń na wizytę duszpasterską – kolędę, która odbędzie się od 10 do 15 stycznia. Wcześnie rodziny zostaną poinformowanie w który dzień i o której godzinie będzie miała miejsce kolęda. Msze święte za mieszkańców poszczególnych ulic będą sprawowane o godzinie 18.00 od 17 do 29 stycznia. Terminy Mszy świętych zostaną podane w przyszłą niedzielę

4. W czwartek 6 stycznia będziemy obchodzić Uroczystość Objawienia Pańskiego zwaną Świętem Trzech Króli. Rozkład Mszy Świętych jak w każdą niedzielę. W tym dniu Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w „Orszaku Trzech Króli” Orszak wyruszy z „Wiosek Świata” ul. Tyniecka 39 (seminarium salezjańskie) o godz. 9.15 i przejdzie do naszego kościoła na Dębnikach na Mszę świętą o godz. 10.00. Po Mszy Świętej „Orszak Trzech Króli przejdzie na krakowski rynek.

5. 7 stycznia przypada I piątek miesiąca. Spowiedź dla dzieci od godziny 16.00, a o godz. 16.30 Msza Święta dla dzieci.

6. Dziękujemy za składane ofiary i zapewniamy o modlitwie.

Z naszej wspólnoty parafialnej w ostatnim czasie odeszła do domu Ojca:
Halina Kłęczek l. 77
Powierzmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek….

 


Podziel się tym wpisem: