Wyniki wyszukiwania dla:

I Niedziela Wielkiego Postu 18 lutego 2024

1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej. Droga Krzyżowa w naszym kościele odprawiana jest w każdy piątek Wielkiego Postu bezpośrednio po Mszy świętej o godzinie 8.00 i 18.00, a dla dzieci o 16.30. Gorzkie żale z kazaniami pasyjnymi w każdą niedzielę o 17.15.
2. Dziś można złożyć ofiarę na potrzebujących objętych opieką naszej grupy charytatywnej. Ofiary prosimy składać do skarbonki świętego Antoniego przy wyjściu z kościoła. Bóg zapłać ofiarodawcom za wsparcie.
3. W przyszłą niedzielę II Wielkiego Postu jak co roku po mszach świętych będzie przeprowadzana zbiórka do puszek na rzecz misji.
4. Wspólnota Ain Karim, Przymierze Miłosierdzia oraz Grupa Biblijna zapraszają na Salezjański Wieczór Uwielbienia Boga z modlitwą wstawienniczą w naszym Kościele w sobotę 24 lutego po Mszy Św. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian i Gości na Eucharystię i uwielbienie, by rozpoczynając czas Wielkiego Postu oddać Bogu należną chwałę i wszystkie troski pozostawić u stóp Jego Krzyża.
5. Bractwo Jana Tyranowskiego zaprasza mężczyzn na krótki, wyjazd rekolekcyjny w dniach 2÷3 marca do Zembrzyc k/Suchej Beskidzkiej. Gwarantują duchowe wzmocnienie, męskie dyskusje w pięknie położonym ośrodku rekolekcyjnym. Ze względu na rezerwację miejsc, prosimy zainteresowanych o szybkie decyzje. W zakrystii oraz na stronie internetowej i facebooku dębnickiej parafii można uzyskać kontakt do organizatorów, aby się zapisać lub otrzymać więcej szczegółów.
6. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na rzecz naszej świątyni. Bóg zapłać

Ogłoszenie zewnętrzne:
7. Dyrekcja Samorządowego Przedszkola nr 67 przy ulicy Skwerowej 3 i przy ul. Praskiej 52 zaprasza rodziców do zapisywania swoich dzieci oraz na zorganizowany dzień otwarty połączony z promocją przedszkola: 28. lutego na ul. Skwerową 3 i 27. lutego na ul. Praską 52 w godzinach 16:30-18:00.

8.Ojcowie Jezuici z Parafii Chrystusa Króla na Przegorzałach zapraszają na studenckie warsztaty z duchowości św. Ignacego Loyoli w dniu 2 marca (sobota) 2024r. w godz. 10:00 – 18:00. Więcej informacji na stronie przegorzaly.pl w zakładce Ogłoszenia Parafialne – https://przegorzaly.pl/?cat=6

W ostatnim czasie odeszła do Pana:
Śp. + Helena Łozińska l.97
Prośmy, aby Dobry Bóg uwolnił Ją od wszelkiego zła i obdarzył wiecznym pokojem: Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

W tym tygodniu patronuje nam:
– we wtorek, 20 lutego wspomnienie Świętych Hiacynty i Franciszka Marto
– środę, 21 lutego Św. Piotra Damianiego, biskupa i doktora Kościoła
– czwartek, 22 lutego – katedry Św. Piotra Apostoła – święto
– piątek, 23 lutego – Święty Polikarp (I/II w.), uczeń Świętego Jana, biskup Smyrny, męczennik za wiarę.


Podziel się tym wpisem: