Wyniki wyszukiwania dla:

I Niedziela Adwentu 28 listopada 2021

1. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci i młodzież na Msze święte roratnie, które odprawiamy od poniedziałku do piątku o godzinie 18.00, a w soboty o godz. 7.00. Jak co roku, roraty będziemy przeżywać pod patronatem czasopisma „Mały Gość Niedzielny”, tym razem pod hasłem: „Droga do Betlejem”.
2. Poświęcone opłatki wigilijne można nabyć w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Natomiast świece wigilijne od przyszłej niedzieli.
3. Jutro rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP, która potrwa do dnia 7 grudnia. Nowennę odprawiamy podczas Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.
4. We wtorek o 17.30 ostatni różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach.
5. W piątek przypada I piątek miesiąca. Spowiedź dla dzieci od godziny 16.00, a o godz. 16.30 Msza Święta dla dzieci.
6. W sobotę 4 grudnia, z racji I soboty miesiąca, Grupa modlitewna Ain Karim zaprasza na różaniec wynagradzający za grzechy, który będzie odmawiany po Mszy Świętej o godzinie 8.00 przy ołtarzu adoracji.
7. Zmiana tajemnic Żywego Różańca w niedzielę 5 grudnia po Mszy Świętej o godz. 8.30.
8. Jako duszpasterze myślimy już o tegorocznej wizycie kolędowej. W związku z wciąż niepewną sytuacją pandemiczną, odbędzie się ona na zaproszenie. Dlatego bardzo prosimy o zgłoszenie wizyty duszpasterskiej do zakrystii, lub kancelarii parafialne lub drogą mailową do 19 grudnia. Formularze zgłoszeniowe można pobrać z tyłu kościoła. W styczniu przyszłego roku będzie także zaproszenie na Eucharystię w intencji mieszkańców poszczególnych ulic.
9. Bóg zapłać za składane ofiary na rzecz naszej świątyni.

Z naszej wspólnoty w ostatnim tygodniu odszedł do domu Ojca
Śp. Stanisław Wołkowicz l.90 (…).
Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie…

W tym tygodniu patronują nam:
– wtorek, 30 listopada – Święty Andrzej, brat Świętego Piotra, pierwszy uczeń powołany na Apostoła;
– piątek, 3 grudnia – Święty Franciszek Ksawery (1506-1552), jezuita, niestrudzony głosiciel Ewangelii i patron misjonarzy katolickich;
– sobota, 4 grudnia – Święta Barbara, (II/III w.), dziewica i męczennica, patronka dobrej śmierci, orędowniczka górników, hutników oraz osób bezrobotnych.


Podziel się tym wpisem: