Wyniki wyszukiwania dla:

I NIEDZIELA ADWENTU 27 listopada 2022

1. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w wyborach do Rady Parafialnej. W tym tygodniu wybrani członkowie Rady zostaną poinformowani o wynikach głosowania.
2. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci i młodzież na Msze święte roratnie, które odprawiamy od poniedziałku do piątku o godzinie 18.00, a w soboty o godz. 7.00. Jak co roku, roraty będziemy przeżywać pod patronatem czasopisma „Mały Gość Niedzielny”.
3. Poświęcone opłatki wigilijne i świece będzie można nabyć od przyszłej niedzieli.
4. W poniedziałek 28 listopada swoje imieniny obchodzi ks. Zdzisław Wrona, otoczmy solenizanta nasza modlitwa.
5. Od wtorku, 29 listopada rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP, która potrwa do dnia 7 grudnia. Nowennę odprawiamy podczas Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.
6. W środę o 17.30 ostatni różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach.
7. W piątek przypada I piątek miesiąca. W godzinach przedpołudniowych odwiedzimy chorych. Spowiedź dla dzieci od godziny 16.00, a o godz. 16.30 Msza Święta dla dzieci.
8. W sobotę 3 grudnia, z racji I soboty miesiąca, Grupa modlitewna Ain Karim zaprasza na różaniec wynagradzający za grzechy, który będzie odmawiany po Mszy Świętej o godzinie 8.00 przy ołtarzu adoracji.
9. Zmiana tajemnic Żywego Różańca w niedzielę 4 grudnia po Mszy Świętej o godz. 8.30.
10. Tegoroczna wizyta duszpasterska – kolęda odbędzie się tak jak w tamtym roku na zaproszenie. Dlatego bardzo prosimy o zgłoszenie wizyty duszpasterskiej do zakrystii, lub kancelarii parafialne lub drogą mailową do 20 grudnia. Formularze zgłoszeniowe można pobrać z tyłu kościoła.
11. Bóg zapłać za składane ofiary na rzecz naszej świątyni.

W tym tygodniu patronują nam:
– środa, 30 listopada – Święty Andrzej, brat Świętego Piotra, pierwszy uczeń powołany na Apostoła;
– sobota, 3 grudnia – Święty Franciszek Ksawery (1506-1552), jezuita, niestrudzony głosiciel Ewangelii i patron misjonarzy katolickich;


Podziel się tym wpisem: