Wyniki wyszukiwania dla:

Intencje mszalne

NIEDZIELA 16 czerwca

07:00 + Danuta i Jerzy Wygrzywalscy
07:00 + Agnieszka Kołodziej (gr)
08:30 + Felicja Janik w rocznicę śmierci
08:30 + Stefania (f) i Mieczysław – o dar nieba
10:00 + Andrzej Butrymowicz (gr)
11:30 + Władysław Dudek w 32 rocznicę śmierci – o radość nieba
13:00 Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Filipa Łuczaka i jego rodziców
18:00 + Emanuela Żądłowska (gr)

PONIEDZIAŁEK 17 czerwca

07:00 + Emanuela Żądłowska (gr)
07:00 + Anna Gałdy – intencja od siostry Teresy
08:00 W intencji Parafian
08:00 + Agnieszka Kołodziej (gr)
18:00 + Andrzej Butrymowicz (gr)
18:00 Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Kasi z okazji 10 urodzin i Karola z okazji 16 urodzin

WTOREK 18 czerwca

07:00 + Emanuela Żądłowska (gr)
07:00 + Krzysztof Koźbiał – od zakładu pogrzebowego „Gabriel”
08:00 + Gertruda Kantor
08:00 + Agnieszka Kołodziej (gr)
18:00 + Andrzej Butrymowicz (gr)
18:00 Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej oraz dar głębokiej wiary dla Tomasza i jego rodziny

ŚRODA 19 czerwca

07:00 + Emanuela Żądłowska (gr)
07:00 + Piotr Grabowski
08:00 + Krzysztof Tyszkiewicz w 19 rocznicę śmierci
08:00 + Agnieszka Kołodziej (gr)
18:00 + Andrzej Butrymowicz (gr)
18:00 O wiarę i dary Ducha Świętego dla Klaudii i Patryka na nowej drodze życia

CZWARTEK 20 czerwca

07:00 + Emanuela Żądłowska (gr)
07:00 + Piotr Grabowski
08:00 + Walentyna (f) Miśkiewicz
08:00 + Agnieszka Kołodziej (gr)
18:00 + Andrzej Butrymowicz (gr)
18:00 ++ Zofia i Kazimierz Krysowscy

PIĄTEK 21 czerwca

07:00 ++ Rodziców, rodzeństwo, szwagrów, teściów, przyjaciół, ks. Ambroży
07:00 + Andrzej Butrymowicz (gr)
08:00 Za zmarłych rodziców: Jan, Józefa(f) i Anna
08:00 + Agnieszka Kołodziej (gr)
18:00 + Emanuela Żądłowska (gr)
18:00 + Józef Wiśniewski w 28 rocznicę śmierci

SOBOTA 22 czerwca

07:00 + Andrzej Butrymowicz (gr)
07:00 Za dusze w czyściu cierpiące
07:00 + Agnieszka Kołodziej (gr)
08:00 + Emanuela Żądłowska (gr)
08:00 + Wanda i Jan Rodak i Janina Dudek
18:00 + Michalina Nowicka – od Natalii i Wojciecha Nowickich z rodziną

NIEDZIELA 23 czerwca

07:00 + Emanuela Żądłowska (gr)
07:00 + Agnieszka Kołodziej (gr)
08:30 + Zbigniew Kotarba w dniu imienin
10:00 + Andrzej Butrymowicz (gr)
11:30 Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Grażyny i Wojciecha z okazji 50 rocznicy ślubu
13:00 Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Łukasza, Katarzyny i Filipa
18:00 + Jolanta Pisarska