Wyniki wyszukiwania dla:

IV Niedziela Zwykła 30 stycznia 2022

1. Dziękujemy, ks. Pawłowi za wygłoszone kazanie z okazji uroczystości św. Jana Bosko, – założyciela Rodziny Salezjańskiej, zapewniamy Go o naszej pamięci w modlitwie.
2. Po Mszy św. zachęcamy do podejścia przed ołtarz św. Jana Bosko i krótkiej modlitwy za wstawiennictwem świętego Nauczyciela i Wychowawcy młodzieży.
3. We wtorek 1 lutego, po Mszy Św. wieczornej odbędzie się spotkanie grupy charytatywnej.
4. W środę 2 lutego – święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane także świętem Matki Bożej Gromnicznej, a zarazem Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze Święte w naszym kościele o godz. 7.00; 8.00 i 18.00. Poświęcenie gromnic podczas każdej Mszy Świętej. W tym dniu taca będzie przeznaczona na potrzeby klasztorów klauzurowych, których mieszkańcy ustawicznie modlą się w intencjach Kościoła i świata a więc także i za nas.
5. W czwartek, 3 lutego po każdej Mszy Świętej – błogosławieństwo gardła z okazji wspomnienia św. Błażeja.
6. W piątek, 4 lutego w godzinach przedpołudniowych odwiedzimy chorych. Spowiedź dla dzieci od godziny 16.00, a o godz. 16.30 Msza Święta dla dzieci. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z sakramentu pokuty.
7. W sobotę, 5 lutego z racji wspomnienia Św. Agaty podczas każdej Mszy Świętej będziemy błogosławić chleb, sól i wodę.
8. Także w sobotę 5 lutego z racji I soboty miesiąca Grupa modlitewna Ain Karim zaprasza na różaniec wynagradzający za grzechy, który będzie odmawiany po Mszy Świętej o godzinie 8.00 przy ołtarzu adoracji.
9. Zmiana tajemnic Żywego Różańca w niedzielę 6 lutego po Mszy Świętej o godz. 8.30.
10. Dziękujemy, za Waszą życzliwość, ofiary, szczególnie złożone podczas Mszy świętych kolędowych. Dziękujemy i zapewniamy o modlitwie w waszych intencjach.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
2 II – święto Ofiarowania Pańskiego
3 II – św. Błażej, biskup Sebasty w Armenii i męczennik z IV wieku (wspomnienie obowiązkowe);
5 II – św. Agata, dziewica i męczennica z czasów cesarza Decjusza (wspomnienie obowiązkowe);
6 II – święci męczennicy japońscy Paweł Miki i Towarzysze z XVI wieku (wspomnienie obowiązkowe).

 


Podziel się tym wpisem: