Wyniki wyszukiwania dla:

PEREGRYNACJA IKONY ŚW. RODZINY

W niedzielę 5 czerwca w uroczystość Zesłanie Ducha Świętego w naszej parafii zagości Ikona Świętej Rodziny. Serdecznie zachęcamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy. Szczegółowy plan peregrynacji jest na plakatach przed kościołem. Rozpoczęcie w niedzielę o godzinie 16.00 a zakończenie w poniedziałek o 12.00 W poniedziałek 6 czerwca na zakończenie peregrynacji o godz. 10.30 będzie Msza Święta z udzieleniem sakramentu chorych.
W nawiązaniu do peregrynacji Ikony Świętej Rodziny w naszej diecezji, zachęcamy do nabycia z dużą zniżką pięknego albumu pt. „Święta Rodzina”. Album jest autorstwa papieskiego fotografika i zarazem naszego Parafianina pana Adama Bujaka. Tekst do albumu napisał wybitny biblista ksiądz Profesor Waldemar Chrostowski. Album „Święta Rodzina” polecamy szczególnie jako pamiątka dla Rodzin, na Jubileusze Małżeńskie i Kapłańskie i jako pamiątki peregrynacji Ikony Świętej Rodziny. Album jest do nabycia w zakrystii po Mszach Świętych w promocyjnej cenie.


Podziel się tym wpisem: