Wyniki wyszukiwania dla:

PIELGRZYMKA do RZYMU i MEDJUGORJE

PIELGRZYMKA DO WŁOCH

WŁOCHY – WATYKAN Niedziela Palmowa
PADWA-RIMINI-LORETO-ASYŻ-CASCIA-COLLEVALENZA-RZYM-WATYKAN
Termin: 05.04-11.04.2022
Dzień 1(05.04 wtorek)
Wyjazd od kościoła Św. Stanisława Dębniki o godz. 17,00 Przejazd przez terytorium Słowacji, Austrii do Włoch.

Dzień 2 (06.04 środa)
Przerwa na toaletę poranną. Przejazd do Padwy. Zwiedzanie- Kościół Św. Leopolda Mandica z grobem Świętego, słynny plac miejski Prato della Valle. Bazylika Świętego Antoniego-grób, kaplica polska, kaplica relikwii. W trakcie pobytu Msza Święta. Przejazd w okolice Rimini. Popołudniowy czas wolny na spacer po wybrzeżu Adriatyku. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3(07.04 czwartek)
Śniadanie, przejazd do Loreto. Nawiedzenie Sanktuarium Domku Św. Rodziny (Msza Święta) oraz zwiedzanie cmentarza żołnierzy polskich. Przejazd do Asyżu. Bazylika Św. Klary , spacer przez centrum historyczne, Bazylika Św. Franciszka. Następnie przejazd do dolnej części miasta i zwiedzanie Bazyliki Matki Bożej Anielskiej oraz miejsc związanych z życiem i śmiercią Św. Franciszka. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4(08.04 piątek)
Śniadanie, przejazd do Casci. Zwiedzanie Sanktuarium z grobem Św. Rity. Następnie przejazd do miejscowości Collevalenza (włoskie Lourdes). Pobyt w Sanktuarium Miłości Miłosiernej- zwiedzanie, Msza Święta, obrzęd wody(uzależniony od sytuacji pandemii ), czas na prywatną modlitwę oraz nabranie cudownej wody.
Przejazd w okolice Rzymu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg
.
Dzień 5(09.04 sobota)
Wczesne śniadanie. Przejazd na Watykan. Msza Święta w Bazylice Św. Piotra i czas na modlitwę przy grobie Św. Jana Pawła II. Zwiedzanie Bazyliki Św. Piotra, Plac Św. Piotra , czas wolny na zakup pamiątek. Następnie zwiedzanie „Wiecznego Miasta” Bazylika Św. Pawła za Murami, Sanktuarium 3 fontann ( miejsce śmierci Św. Pawła), Bazylika Św. Jana na Lateranie, Św. Schody, Bazylika Św. Krzyża w Jerozolimie z relikwiami męki Chrystusa, Bazylika Santa Maria Magiorre, Kościół Santa Maria in Cosmedin- „Usta Prawdy” Spacer po starożytnym centrum. Zobaczymy Plac Wenecki, Kapitol, Forum Romanum z tarasu widokowego, Koloseum (z zewnątrz). Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 6(10.04 niedziela)
Śniadanie, pakowanie bagaży i przejazd na Watykan. Udział w uroczystościach Niedzieli Palmowej na Placu Św. Piotra. Następnie spacer przez Piazza Navona-Pantheon-Schody Hiszpańskie-Fontanna di Trevi- kościółek San Salvatore in Lauro w którym znajdują się relikwie dwóch wielkich Świętych -Jana Pawła II i Ojca Pio. Na zakończenie pobytu tradycyjna włoska pizza w restauracji i wyjazd w drogę powrotną.

Dzień 7(11.04 poniedziałek)
Zakończenie pielgrzymki przyjazd w godzinach popołudniowych do Krakowa

Cena : 850 zł + 155 €
Zaliczka przy zapisie 200zł
INFORMACJE i zapisy
AGATA RAPACZ TEL 539 628 088
Cena obejmuje:
4 noclegi HT*** (pokoje 2,3 -osobowe z łazienkami), śniadania , obiadokolacje wg programu, transport autokarem (video, WC, barek, klimatyzacja) ubezpieczenie (NW, KL) , opieka pilota-przewodnika, opłaty na TFG i TFP
Opłaty wjazdowe do miast, parkingów, taks klimatycznych, systemów audio guide, słuchawek Watykan, wstępu do Bazyliki Św. Franciszka oraz innych świadczeń realizacji programu.

 

PIELGRZYMKA DO MEDJUGORJE

Pielgrzymka
Medjugorie, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja
Termin: 19 – 26.04.2022
Dzień 1
Wyjazd w godzinach wieczornych około godziny 17:00. Bezpośredni przejazd przez Czechy, Austrię, Słownie do Chorwacji (nocny przejazd).
Dzień 2
Śniadanie własne na autogrillu, i przejazd do Medjugorie – nawiedzenie sanktuarium, Kościół Św. Jakuba Msza Św, spotkanie z przewodnikiem i nawiedzenie góry objawień Podbrdo. Następnie zakwaterowanie w hotelu, kolacja i wieczorny udział w programie lokalnym dla chętnych. Nocleg w hotelu.
Dzień 3
Wczesne wyjście na górę Križevac (droga krzyżowa), powrót , śniadanie i odpoczynek. Po południu spotkanie we wspólnotach: Wspólnota Cenacolo, Wspólnota Oazy Pokoju, następnie czas do własnej dyspozycji. Kolacja, a po niej udział w wieczornym programie lokalnym. Nocleg w hotelu.
Dzień 4
Śniadanie w hotelu i przejazd do Mostaru. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, powrót do Medjugorie i czas do własnej dyspozycji. Kolacja, a po niej udział w wieczornym programie lokalnym. Nocleg w hotelu.
Dzień 5
Po śniadaniu wyjazd do Dubrownika zwiedzanie miasta z przewodnikiem miejscowym, następnie przejazd do hotelu i odpoczynek nad morzem. Wieczorem kolacja i nocleg.
Dzień 6
Po śniadaniu spotkanie we wspólnotach, czas do własnej dyspozycji. Obiadokolacja, a po niej udział w wieczornym programie lokalnym. Nocleg w hotelu.
Dzień 7
Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd do Rezerwatu krajobrazowego, tam
wypoczynek nad wodospadami rzeki Krka (rejs statkiem) następnie kontynuacja
podróży do Polski (nocna podróż).
Dzień 8
Planowany powrót w godzinach porannych i zakończenie pielgrzymki.

CENA: 250 € + 650 PLN
Świadczenia zawarte w cenie
– Przejazd Autokarem klasy Lux Zapisy pod nr tel : 798 988 251, 792 247 171
– 5 noclegów + HB e-mail: Marek.labuda0@wp.pl
– Ubezpieczenie NW i KL Zapisy do końca MARCA .
– Przewodnik
Wstępy do zwiedzanych obiektów dodatkowo płatne około 35 €
TURYSTYKA KRAJOWA I ZAGRANICZNA „ PIAST TOURIST „ JÓZEF SZPETKOWSKI”
BRZEG UL. PIŁSUDSKIEGO 23/11
TEL: +48 / 602 339 806 lub 77/ 444 14 72
E-MAIL: jozefbrzeg@wp.pl


Podziel się tym wpisem: