Wyniki wyszukiwania dla:

Wyjazd rodzinny do Wiślicy

Wspólnota Kręgów Rodzin domowego Kościoła zaprasza na wyjazd rodzinny do Wiślicy w sobotę 1 października. O godzinie 11.00 odprawimy mszę świętą w bazylice kolegiackiej Narodzenie Najświętszej Maryi Panny w Wiślicy w intencji rodzin naszej parafii. Później zwiedzimy bazylikę i dom Długosza. Po obiedzie, który jest przewidziany na godz. 14, pojedziemy do Buska-Zdroju na spacer w tężniach solankowych. Dorośli będą mogli napić się kawy, a dzieci pobaraszkować na placu zabaw. Przejazd z Wiślicy do Buska-Zdroju powinien zająć kilkanaście minut. Całość zakończymy nabożeństwem różańcowym.

  • Dojazd do Wiślicy i do Buska-Zdroju własnym transportem. Jeśli ktoś dysponuje większym autem i ma wolne miejsca, prosimy o informację przy zgłoszeniu.
  • Koszt obiadu dla osoby dorosłej – 35 zł, a dla dziecka do lat 10 – 18 zł. Będzie to obiad domowy, dwudaniowy, dostosowany także do małych dzieci. Opłata za obiad będzie zbierana przy zgłoszeniu rodziny.
  • Bilety wstępu opłacimy na miejscu. Zapewne będzie to bilet zbiorczy. Mamy rezerwację w Wiślicy. W Busku też będzie możliwość wykupienia biletu zbiorowego. Proszę przygotować drobne. 😉
  • Zapisy u ks. Tomasza Łacha osobiście lub w zakrystii do czwartku 29 października włącznie. Można też skorzystać z formularza. Jeśli chcą mieć Państwo zapewniony obiad, trzeba uiścić opłatę do czwartku 29 października.

Zapraszamy.


Podziel się tym wpisem: