X

Zostałeś przekierowany do nowego serwisu parafii. To łącze może wymagać aktualizacji. Czytaj o możliwych utrudnieniach...

Korzystając z serwisu parafialnego wyrażasz zgodę na obsługę plików Cookie przez Twoją przeglądarkę. Czytaj więcej. Akceptuję (ukryj)

>> W naszej świątyni możliwość uczestnictwa dla 110 wiernych >>

Szlachetna paczka 2010 w Dębnikach

paczka2W dniach 10, 11, 12 grudnia podziemia naszego kościoła zamieniły się w prawdziwy magazyn prezentów Św. Mikołaja. A stało się to za sprawą akcji Szlachetna Paczka, już po raz czwarty organizowanej na Dębnikach. Dzielni młodzi wolontariusze przez 3 dni odbierali i dostarczali paczki pod wskazane adresy, często roznosząc je pieszo, w śniegu i mrozie. Zapał i poświęcenie naprawdę godne podziwu i naśladowania! Bóg Wam zapłać!

Z 18 rodzin zgłoszonych przez nasz Zespół Charytatywny, wolontariusze zakwalifikowali 11. Dwie rodziny otrzymały bogate paczki spoza akcji, a dzięki ofiarności i dobrej woli naszych parafian, którzy z własnej inicjatywy przynosili art. spożywcze i środki czystości, panie z Zespołu mogły zrobić 9 dodatkowych paczek. Cieszymy się więc, że tak wielu potrzebujących z naszej Parafii zostało w tym roku obdarowanych na Święta.

Dzięki Wam, drodzy Darczyńcy, w wielu rodzinach zapanuje prawdziwa Bożonarodzeniowa radość, nie przyćmiona niedostatkiem i ubogim wigilijnym stołem. Bóg zawsze stokrotnie wynagradza każde dobro uczynione drugiemu człowiekowi, więc niech i Wam wynagrodzi za każdy uśmiech szczęścia jaki dzięki Waszej hojności zagościł w tych dniach na tylu dziecięcych buziach.

M. Matoga

Treść tekstu została także opublikowana w podwójnym wydaniu Dębnickiego Dzwonu na dni 19 i 26 grudnia 2010 na stronie 24.

Dębnicki Dzwon 19/26.12.2010 (nr380/381)

Galeria zdjęć