X

Zostałeś przekierowany do nowego serwisu parafii. To łącze może wymagać aktualizacji. Czytaj o możliwych utrudnieniach...

Korzystając z serwisu parafialnego wyrażasz zgodę na obsługę plików Cookie przez Twoją przeglądarkę. Czytaj więcej. Akceptuję (ukryj)

Wspomnienia z wakacji ministrantów

Wakacje w Łostówce koło Mszany DolnejMinistranci z naszej parafii wraz ze mną tj. księdzem opiekunem w czasie wakacji przebywaliśmy na wypoczynku we wsi Łostówka koło Mszany Dolnej. Zamysłem naszego wyjazdu był wypoczynek w pięknej okolicy, ale także miał on na celu nakłonienie uczestników do refleksji nad swoim życiem. W tę podróż z Krakowa wybraliśmy się autobusem wraz z ministrantami z innych placówek salezjańskich. W chwili dotarcia na miejsce zostaliśmy serdecznie przywitani przez Panią Dyrektor Szkoły Podstawowej w Łostówce. Każdego dnia mieliśmy wiele atrakcji. Odwiedziliśmy także wiele ciekawych miejsc a także często zażywaliśmy kąpieli w okolicznych rzekach i basenach.

Ważnym elementem naszych wakacji była oczywiście codzienna Msza Święta. W czasie tych wakacji odbył się także kurs lektorski który ukończyło pozytywnie trzech naszych ministrantów.. Wracając do domu z tęsknotą wracaliśmy do niezapomnianych chwil, które przeżyliśmy. Mamy nadzieję że za rok również uda się zorganizować wyjazd wakacyjny.

Ks. Tadeusz Augustyn
Opiekun LSO.

Galeria zdjęć